EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Vizito SHQIPERINE

Mireseerdhet ne faqen e Shqiperise. Kjo faqe ofron perzgjedhjen me te mire te hoteleve ne Shqiperi dhe vleresime te paanshme te klienteve. Mund te gjeni hotele te lira dhe hotelet me te vleresuara ne qytetet shqiptare si dhe informacion per atraksionet dhe turet ne Shqiperi.


Zgjim i bukuroshes se fjetur ishte ai i vitit 1990 kur  pas izolimit autoritar komunist, Shqiperia ishte si nje e huaj  qe vinte nga nje kohe tjeter. Qytetet e saj nuk ishin mbuluar nga tymi i makinave, plazhet e saj nuk ishin ndotur nga turizmi masiv, dhe njerezit qe kishin vuajtur per nje kohe te gjate ishin pak te pergjumur dhe te hutuar. Megjithese gjerat kane ndryshuar shume qe atehere kjo toke antike ofron ende dicka shume te ralle sot ne Europe- nje veshtrim ne kulturen e saj qe eshte unike. Rritur ne nje regjim izolimi dhe privimi, Shqiperia eshte dukshem shqiptare.
HOTELI I MUAJIT NE SHQIPERI
4 star hotel in Albania
Theranda hotel, Tirana, Albania Vleresimi i klienteve Theranda hotel Tirana reviews
4.4/5.0 - Shkelqyeshem (11 Vleresime)
Tirana, Albania
HOTELI ME I SHITUR NE SHQIPERI
Hotel Verzaci
Verzaci hotel Vleresimi Klienteve
4.1/5.0 - Shkelqyeshem (44 Vleresime)

Prane Aeroportit Nderkombetar Tirane, Shqiperi
HOTELI ME I REKOMANDUAR NE SHQIPERI
Hotel Bujtina Kodiket
Bujtina Kodiket hotel Vleresimi Klienteve
4.9/5.0 - Shkelqyeshem (3 Vleresime)

Rr. Kostaq Stefa, Berat, Shqiperi
TURE NE SHQIPERI
Highlights of Albania Tour
Recommended tour to Albania Highlights of Albania is a classical Albanian discovery tour and one of our best sellers ...
KERKIMI NE HARTE
kliko ketu »
Hotele Biznesi ne Shqiperi
Hotele Qyteti ne Shqiperi
Hotele Malore ne Shqiperi
Hotele Aeroporti ne Shqiperi
Hotele Plazhi ne Shqiperi


fillimi |  rreth nesh |  kontakt |  kushtet e punes |  politika privacise |  per hotelieret |  partneret | 

Faqe partnere: www.albania-hotel.com,  www.albania-holidays.com,  www.tirana-hotel.com
Albania Holidays DMC eshte anetare e Shoqates Shqiptare te TurizmitMember of Albanian Tourism Association dhe e World of DMC Member of World of DMC's:
Copyright © 2012 Albania Holidays Ltd. Te gjitha te Drejtat e Rezervuara.