LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Bosnje»Biznesi Hotele ne Bosnje
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. ulet
  2. mesatare
  3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
Blanca Resort and Spa Hotel, Vlasic, Albania   Hotel Blanca Resort and Spa Blanca Resort and Spa Stars
Babanovac BB, Travnik-Vlasic, Bosnje Hercegovine
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Blanca Resort & Spa ndodhet 26 km nga Travnik në rreze te malit Vlasic, Hoteli ofron dhomat elegante dhe moderne ... me teper
€ 48.00
cmimi me i lire per nate
Octagon Hotel, Sarajevo, Albania   Hotel Octagon Octagon Stars
Akifa Seremeta 48, 7100, Sarajeve, Bosnje
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Octagon ... me teper
€ 62.00
cmimi me i lire per nate
Emporium Hotel, Bihac, Albania   Hotel Emporium Emporium Stars
Dr.Irfana Ljibijankica 90, Bihac, Bosnje dhe Herzegovina
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Emporium është 10-minuta larg nga qendra e Bihaq. E ndërtuar në vitin 2012,hoteli ofron dhoma të stilit moderne t ... me teper
€ 46.00
cmimi me i lire per nate
Hollywood Hotel, Sarajevo, Albania   Hotel Hollywood Hollywood Stars
UI.Dr.Mustafe Pintola 23,Ildiza;Sarajeve,Bosnje
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Hollywood ... me teper
€ 38.50
cmimi me i lire per nate
Vila Eden Hotel, Mostar, Albania   Hotel Vila Eden Vila Eden Stars
Konak 18, Mostar, Bosnia and Herzegovina
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
E vendosur vetëm 450 m nga ura e njohur Stari Mostar Bridge dhe Pazari i vjetër në Mostar, Hotel Eden ofron akomodim me ... me teper
€ 50.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: