LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Bosnje»Qyteti Hotele ne Bosnje
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. ulet
  2. mesatare
  3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
Octagon Hotel, Sarajevo, Albania   Hotel Octagon Octagon Stars
Akifa Seremeta 48, 7100, Sarajeve, Bosnje
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Octagon ... me teper
€ 62.00
cmimi me i lire per nate
Emporium Hotel, Bihac, Albania   Hotel Emporium Emporium Stars
Dr.Irfana Ljibijankica 90, Bihac, Bosnje dhe Herzegovina
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Emporium është 10-minuta larg nga qendra e Bihaq. E ndërtuar në vitin 2012,hoteli ofron dhoma të stilit moderne t ... me teper
€ 46.00
cmimi me i lire per nate
Hollywood Hotel, Sarajevo, Albania   Hotel Hollywood Hollywood Stars
UI.Dr.Mustafe Pintola 23,Ildiza;Sarajeve,Bosnje
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Hollywood ... me teper
€ 38.50
cmimi me i lire per nate
Villa Milas Hotel, Mostar, Albania   Hotel Villa Milas Villa Milas Stars
Franjevacka 3, 88000 Mostar, Bosnje Herzegovina
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Villa Milas është një thjesht 5 minuta më këmbë nga qendra historike dhe Ura e Vjetër,e cila eshte nën mbrojtjen ... me teper
€ 40.00
cmimi me i lire per nate
Hecco Deluxe Hotel, Sarajevo, Albania   Hotel Hecco Deluxe Hecco Deluxe Stars
Ferhadija Nr.2, Sarajeve, Bosnje Herzegovina
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Hecco Deluxe është e vendosur në Ferhadija 2, ne zonën e pedonales , përballë monumentit Eternal Flame, ne nderte ... me teper
€ 80.00
cmimi me i lire per nate
Bristol Hotel, Mostar, Albania   Hotel Bristol Bristol Stars
Mostarskog Bataljona Bb Mostar, 88000, Bosnje Herzegovina
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Bristol është e vendosur në qender te Mostar, pranë Urës së Titos, në brigjet e lumit Neretva. Hotel Bristol ofr ... me teper
€ 50.51
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: