LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Greqi»Plazhi Hotele ne Greqi
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. ulet
 2. mesatare
 3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
Corfu Senses Resort Hotel, Korfuz, Albania   Hotel Corfu Senses Resort Corfu Senses Resort Stars
Aghios Ioannis Peristeron, Korfuz, Greqi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Corfu Senses Resort i vendosur në rrugen smeraldi të Korfuzit, Corfu Senses është një vendpushim i plotë dhe i v ... me teper
€ 32.00
cmimi me i lire per nate
Corfu Secret Hotel, Korfuz, Albania   Hotel Corfu Secret Corfu Secret Stars
Aghios Markos, Ipsos, Korfuz, Greqi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Corfu SecretKorfuzi Secret është një hotel Boutique romantike, vetëm 13 km nga Korfuzit qytetit dhe 600 metra larg nga ... me teper
€ 42.00
cmimi me i lire per nate
Salvator Villas and Spa Hotel, Parga, Albania   Hotel Salvator Villas and Spa Salvator Villas and Spa Stars
Salvator Villas and Spa Hotel, Kyperi, Parga, 48060 Greece
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Salvador Villas and SPAMirë se vini në 4 Star Superior luksoze në Boutique Hotel në Parga duke ofruar cilësi e shërbimi ... me teper
€ 85.00
cmimi me i lire per nate
Royal Boutique Hotel, Korfuz, Albania   Hotel Royal Boutique Royal Boutique Stars
Street Palaiopolis 110, Corfuz, Greqi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Royal Boutique është vetëm 300 metra nga rërë Kanoni Beach. Ka një pishinë, 2 restorante, 2 bare dhe një kafe m ... me teper
€ 55.00
cmimi me i lire per nate
Bella Vista Hotel, Parga, Albania   Hotel Bella Vista Bella Vista Stars
Lichnos, Parga 48060 Greece
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Vendosur në mesin te agrume aromatik, vetëm një 10-minuta në këmbë nga plazhi, Bella Vista ofron ajër të kondicionuar, ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Preveza Beach Hotel, Preveza, Albania   Hotel Preveza Beach Preveza Beach Stars
Kastrosikia 48100, Preveza, Greqi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Preveza Beach ndodhet në Greqi perëndimore, shumë afër qytetit të Parga dhe vetëm 18 km nga Prevezës. Eshtë i ndë ... me teper
€ 40.00
cmimi me i lire per nate
Oasis Hotel, Korfuz, Albania   Hotel Oasis Oasis Stars
Perama, Korfuz, Greqi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Oasis është i vendosur në mes të gjelbërimit në fushën e Perama. Ajo ofron dhoma me ajër të kondicionuar me ballk ... me teper
€ 43.00
cmimi me i lire per nate
Aegli Hotel, Korfuz, Albania   Hotel Aegli Aegli Stars
Perama Gastouriou, Perama, 49084,Korfuz,Greqi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Aegli ofron sherbim familjar me plazhin e vet privat, dhe një shesh lojërash për fëmijë dhe një snack. Dhomat ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Gold Stern Hotel, Katerini, Albania   Hotel Gold Stern Gold Stern Stars
Vasileos Konstantinou 7, Paralia Katerinis, 60100, Grqi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
HOTEL GOLD STERN ndodhet disa metra nga plazhi, ofron ajër të kondisjonuar,dhoma me ballkon te mobiluar me pamje nga ... me teper
€ 36.00
cmimi me i lire per nate
Anita Hotel, Korfuz, Albania   Hotel Anita Anita Stars
Rr. Lefkimmi, Perama, Korfuz, Greqi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Anita ne Korfuz është 300 metra nga Perama Beach dhe ofron një pishinë dhe një mëngjes buffe. Dhomat me ajër të k ... me teper
€ 42.00
cmimi me i lire per nate
Danai Beach Resort and Villas Hotel, Halkidiki, Albania   Hotel Danai Beach Resort and Villas Danai Beach Resort and Villas Stars
63088, Nikiti, Sithonia, Halkidiki, Greqi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
The Danai Beach Resort & Villas anëtar i ' Hotele kryesorë të Botës' është e rrethuar nga pemë gjelbëruar pisha, plazhe ... me teper
€ 288.00
cmimi me i lire per nate
Secret Paradise and Spa Hotel, Halkidiki, Albania   Hotel Secret Paradise and Spa Secret Paradise and Spa Stars
G.Papandreou 9-11, Nea Kallikrateia, Halkidiki, Greqi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Secret Paradise and Spa është parajsë e vogël e fshehtë e Halkidikisë. Kjo është një sugjerim për kënaqësi dhe të ... me teper
€ 38.00
cmimi me i lire per nate
Aquis Agios Gordios Hotel, Korfuz, Albania   Hotel Aquis Agios Gordios Aquis Agios Gordios Stars
Greece- Corfu 49084 Agios Gordios, Korfuz, Greqi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Aquis Agios Gordios është vendosur drejtpërdrejtë në plazh dhe është në lagjen historike të qytetit.Hoteli Agios Gordi ... me teper
€ 98.60
cmimi me i lire per nate
Aquis Sandy Beach Hotel, Korfuz, Albania   Hotel Aquis Sandy Beach Aquis Sandy Beach Stars
Greece- Corfu 49080 Ag Georgios (South), Korfuz, Greqi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Aquis Sandy Beach dhe Resorts sjell përvoja të paharrueshme pushimesh përmes fokus të klientve. Një ekip i profesionist ... me teper
€ 71.40
cmimi me i lire per nate
Aquis Capo di Corfu Hotel, Korfuz, Albania   Hotel Aquis Capo di Corfu Aquis Capo di Corfu Stars
Greece- Corfu, 49 080, Agios Petros, Lefkimi, Korfuz, Greqi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Aquis Capo di Corfu është i vendosur në Agios Petros, 2 km larg nga Lefkimi, në pjesën jugore të ishullit, në një shtri ... me teper
€ 66.30
cmimi me i lire per nate
Aquis Pelekas Beach Hotel, Korfuz, Albania   Hotel Aquis Pelekas Beach Aquis Pelekas Beach Stars
Greece- Corfu 49084 Pelekas Beach, Korfuz, Greqi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Aquis Pelekas Beach eshte hotel 5 yjesh, hoteli Corfu ka 2 restorante që shërbejnë mëngjes, drekë dhe darkë kësht ... me teper
€ 73.00
cmimi me i lire per nate
Acropol Hotel, Parga, Albania   Hotel Acropol Acropol Stars
Agion Apostolon 4, Párga, 48060, Greqi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Acropol i vendosur në zonen piktoreske te Parges, Acropol ofron dhoma me ajër të kondicionuar dhe hidromasazh. ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Alkyonis Hotel, Halkidiki, Albania   Hotel Alkyonis Alkyonis Stars
Nea Kallikrateia Katsirma 11, Halkidiki, Greqi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Alkyonis është një destinacion ideal si për pushime dhe udhëtimet e biznesit, pasi ajo është vetëm 35 km larg nga ... me teper
€ 31.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: