LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Kosove»Qyteti Hotele ne Kosove
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. ulet
  2. mesatare
  3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
Dukagjini Hotel, Peja, Albania   Hotel Dukagjini Dukagjini Stars
Sheshi Deshmoreve 2, 30000, Peje, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.8/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Nje ikone qe ne vitin 1956, Hotel Dukagjini eshte njohur gjithmone si nje nga Hotelet elitare ne Kosove. Hoteli nderthu ... me teper
€ 50.00
cmimi me i lire per nate
Bolero Hotel, Ferizaj, Albania   Hotel Bolero Bolero Stars
Rr.Washington,Ferizaj,Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.8/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Bolero eshte nje Hotel atraktive eshte i pozicionuar ne qender te Ferizait, ka nje ambient shume te mire, dhe ofr ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Luxor Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Luxor Luxor Stars
Rr. Shpetim Robaj, PN, Prishtine, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Nese deshironi qetesi,ejani ne Hotelin Luxor i cili gjindet ne pjesen me te bukur te Prishtines (Germi) vetem 1,5 km. n ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Sara Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Sara Sara Stars
Rr. Maliq Pash Gjinolli, Nr.8, Prishtine, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hoteli gjendet në qendrën e vjetër të qytetit.Hoteli përbëhet nga 33 dhoma standarde, dhoma me xhakuzi, apartmane si dh ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Cardak Hotel, Peja, Albania   Hotel Cardak Cardak Stars
Rr.Mbretresha Teutë Nr 101, 30000, Peje, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Çardak (Pejë), është një hotel i pavarur me 17 dhoma, një restorant të shkëlqyer.Ne jemi të vendosur në qendër të ... me teper
€ 40.00
cmimi me i lire per nate
Classic Hotel, Prizren, Albania   Hotel Classic Classic Stars
Rr.Shuaip Spahiu PN, Prizren, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Klasik është Vendosur në Prizrenin e bukur. Këtu në jug të Kosovës, ku paqja dhe argëtimi janë kombinuar me njër ... me teper
€ 49.00
cmimi me i lire per nate
Abi Hotel, Prizren, Albania   Hotel Abi Abi Stars
Rr. Komuna e parisit, PN, Prizren, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Me dhomat e tije të pajisura me TV satelitor dhe një minibar, Hotel Abi ka Wi-Fi dhe parkim falas, si dhe kafe bar te v ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Garden Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Garden Garden Stars
Rr.Tahir Zajmi, Nr.30 Kalabrija, Prishtine, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Garden është hotel i ri, dhe njëri prej hoteleve më presitigjioz, i pozicionuar 3 km larg qendrës së Prishtinës. ... me teper
€ 80.10
cmimi me i lire per nate
Albatros Hotel, Prizren, Albania   Hotel Albatros Albatros Stars
Rr. Besim Shala, p.n. 20000. Prizren, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Albatros i vendosur në qytetin historik turistike të Prizrenit, Hotel Albatros ofron një pishinë të hapur dhe një ... me teper
€ 36.00
cmimi me i lire per nate
Adria International  Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Adria International Adria International  Stars
Rr. Ahmet Krasniqi, PN, Prishtine, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Mirë se vini në Hotel Adria !Hotel Adria është ndër hotelet më të mira në Prishtinë, Kosovë. Në fqinjësi me ambasadat d ... me teper
€ 40.00
cmimi me i lire per nate
Golden Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Golden Golden Stars
Rr.Motrat Qiriazi, PN, 10 000, Prishtine, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Golden Hotel ndodhet në qendër të Prishtinës dhe është 5 minuta larg nga shumica e institucioneve të Qeverisë së Kosovë ... me teper
€ 59.00
cmimi me i lire per nate
Ora Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Ora Ora Stars
Rr.Anton Z.Cajupi, Nr.4, Prishtina, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Gjendet ne qender te Prishtines. Hotel ora eshte vetem 150m larg nga Sheshi 'Nena Tereze'. Ofron nje restoran, parking ... me teper
€ 36.00
cmimi me i lire per nate
Begolli Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Begolli Begolli Stars
Rr. Maliq Pash Gjinolli, Nr.8, Prishtine, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Begolli përmban një përzgjedhje e dhoma dhe suita të rregulluara bukur, është përhapur në të gjithë 5 kate, një h ... me teper
€ 44.00
cmimi me i lire per nate
OK Hotel, Prizren, Albania   Hotel OK OK Stars
Rr.Lubizhd, km 3 i Magjistrales Prizren -Prishtinë, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Mirë se vini në Hotel OK.
Hotel me 5 Yje,Hotel pesë katësh,Restaurant,Salla per ahengje te ndryshme me kapacitet d ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Kika Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Kika Kika Stars
Rr. Andrea Gora, pn. 10000, Prishtine, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Kika sh.p.k. ofron akomodim në Prishtinë afer Monumentit të Skënderbeut Prishtinë dhe Monumentit NEW BORN. Vetem ... me teper
€ 28.00
cmimi me i lire per nate
Prishtina Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Prishtina Prishtina Stars
Rr.Pashko Vasa, Nr.20 Pejton, Prishtine, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Prishtina është një ndër hotelet më prestigjioze, nëPrishtinë. Me arkitekturën e tij unike, të projektuar në mëny ... me teper
€ 58.00
cmimi me i lire per nate
Carshia e Jupave Hotel, Gjakova, Albania   Hotel Carshia e Jupave Carshia e Jupave Stars
Rr. Ismail Qemajli, Nr. 9, Gjakove, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel 'Carshia e Jupave' është një kompleks i kombinimit te tradites se vjetra të qytetit me standarde moderne. E ven ... me teper
€ 40.00
cmimi me i lire per nate
Semitronix Hotel, Peja, Albania   Hotel Semitronix Semitronix Stars
Rr. Mbreteresha Teuta, Nr. 153, Peje, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Ne zemer te qytetit te pejes, gjendet Hotel Semitronix me nje ambient te vecante dhe te qete. Me nje stil europian, she ... me teper
€ 40.00
cmimi me i lire per nate
Sirius Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Sirius Sirius Stars
Rr.Agim Ramadani, 10 000, Prishtine, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Lokacion i përshtatshëm në qendër të Prishtinës, nga ku mysafirët mund të kenë qasje të lehtë në të gjitha vendet inter ... me teper
€ 88.00
cmimi me i lire per nate
Kristal Hotel, Gjilan, Albania   Hotel Kristal Kristal Stars
Rr. Sheshi R.Mala dhe N. Berisha, Gjilane, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Kristal eshte nje Hotel atraktive eshte i pozicionuar ne qender te Gjilanit, ka nje ambient shum te mire, dhe ofr ... me teper
€ 40.00
cmimi me i lire per nate
Aldi Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Aldi Aldi Stars
Caglavice, Nr.303 Caglavice, Prishtine, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Ndodhet vetëm 2 km nga qendra e Prishtinës, Hotel Aldi është një zgjedhje e përkryer për udhëtarët dhe njerëzit e bizne ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
La Corte Hotel, Prishtina, Albania   Hotel La Corte La Corte Stars
Rr. Agim Ramadani, pn. Prishtine, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
I vendosur në Prishtinë, 300 metra nga Bulevardi Nëna Terese dhe Statuja e Skënderbeut, Monumenti NEW BORN është 500 ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Lyon Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Lyon Lyon Stars
Rr.Isa Kastrati, Nr. 91, Prishtine, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Lyon i vendosur 500 metra nga qendra e Prishtinës, recepsjon 24 orë-sh, gjithashtu ofron restorant dhe një bar.Të ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Pashtriku Hotel, Gjakova, Albania   Hotel Pashtriku Pashtriku Stars
Nena Tereze, Nr:328, Gjakove, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Pashtriku është e vendosur në qendër të qytetit te Gjakovës.Hoteli përmban spa dhe Wellness qendër me një pishi ... me teper
€ 40.00
cmimi me i lire per nate
Venisi Hotel, Prizren, Albania   Hotel Venisi Venisi Stars
RR.Bujtinave, Nr.11, Prizren, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Venisi i vendosur 300 metra nga qendra e Prizrenit dhe 500 metra unga zona historik e Prizrenit, Hotel ofron res ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Ambasador Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Ambasador Ambasador Stars
Rr.Adrian Krasniqi, Nr.1, Prishtine, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Ambasador gjendet në pjesën qendrore të Prishtinës. Ambienti i brendshëm e bën të përshtatshëm për veprime dhe ng ... me teper
€ 67.20
cmimi me i lire per nate
Kacinari Hotel, Prizren, Albania   Hotel Kacinari Kacinari Stars
Rr. Pushkataret, Nr. 18, Prizren, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme

Hotel Kaçinari gjendet ne qender te Prizrenit. Ky hotel ofron cilesine me te la ... me teper

€ 45.00
cmimi me i lire per nate
Town Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Town Town Stars
Rr. Robert Doll, PN. Pejton, Prishtine, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Town është një hotel i vogël buxhetor dhe i qetë, ka filluar punen në vitin 2015. Dhomat janë standarde por te pastra d ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Swiss Diamond Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Swiss Diamond Swiss Diamond Stars
Sheshi Nene Tereza, 10000, Prishtine, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotelit Swiss Diamond i eshte akorduar Cmimi 5 Stars Diamond Award International nga Akademia Amerikane e Shkences se H ... me teper
€ 145.00
cmimi me i lire per nate
Gold Hotel, Peja, Albania   Hotel Gold Gold Stars
Rr.Mbretresha Teutë PN, 30000, Peje, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Gold është i vendosun në qendër të qytetit të Pejës, brenda hotel Gold-it ësht një ambient modern dhe i qetë. Në ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Princi i Arberit Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Princi i Arberit Princi i Arberit Stars
Rr. Asllan Pireva, Kodra e Trimave, Prishtine, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Me një profesionalizëm të gjatë në fushën e hotelieris, Hotel Princi i Arbërit daton që nga viti 2002, pikë së pari mik ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Parlament Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Parlament Parlament Stars
Rr. Zenel Salihu,nr1,Prishtine,Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Një hotel i bukur, i vendosur në lagjen e vjetër të qytetittë Prishtinës, një lagje që është karakteristike, simpatike, ... me teper
€ 50.40
cmimi me i lire per nate
Theranda Hotel, Prizren, Albania   Hotel Theranda Theranda Stars
Rr.Adem Jashari, Nr.01, Prizren, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Theranda për herë të parë punën e filloi në vitin 1964, ndërsa objekti u renovua tërësisht në vitin 1981.Pas pauz ... me teper
€ 50.00
cmimi me i lire per nate
Kalaja Hotel, Mitrovica, Albania   Hotel Kalaja Kalaja Stars
Rr. 2 Maji, PN, Vushtrri, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Kalaja filloj aktivitetin më 15.10.2003 në Vushtrri, Gjendet ne kilometrin e 22 nga Prishtina dhe ne kilometrin e ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Palace Hotel, Mitrovica, Albania   Hotel Palace Palace Stars
Shupkofc, Mitrovice, Kosovë
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Palace është i vendosur në Shupkovc-Mitrovicë, 5 minuta larg nga qendra e Mitrovicës. Hoteli ka 42 dhoma, 3 apart ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Centrum Hotel, Prizren, Albania   Hotel Centrum Centrum Stars
Rruga Bujtina 1; 20000, Prizren, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Centrum qytetin e vjetër të Prizrenit të ardhshëm në rrugë kryesore të këmbësorëve dhe Xhamia e Sinan Pashës, Hot ... me teper
€ 40.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: