LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Maqedoni»Biznesi Hotele ne Maqedoni
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. ulet
  2. mesatare
  3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
Salida Hotel, Prilep, Albania   Hotel Salida Salida Stars
Ivo Lola Ribar bb, 7500; Prilep, Maqedoni (FYROM)
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Salida është vendosur në një zonë të qetë dhe të rrethuar me gjelbërim.Hoteli përmban një restorant à-la-carte dh ... me teper
€ 33.00
cmimi me i lire per nate
Arka Hotel, Skopje, Albania   Hotel Arka Arka Stars
Bitpazarska 90/2, 1000 Shkup, Maqedoni (FYROM)
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel ARKA është hotel modern, luksoze dhe i rehatshme.Eshtë i mobiluar sipas trendeve më të reja në arkitekturën moder ... me teper
€ 88.00
cmimi me i lire per nate
Garden Hotel, Ohrid, Albania   Hotel Garden Garden Stars
Bulevardi Kej Marshal Tito, Nr.114, Oher, Maqedoni (FYROM)
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
 
    &nb ... me teper
€ 28.00
cmimi me i lire per nate
Inex Gorica Hotel, Ohrid, Albania   Hotel Inex Gorica Inex Gorica Stars
Naum Ohridski St. 5-7 6000, Oher, Maqedoni (FYROM)
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Inex Gorica eshte nje nder hotelet me komode te liqenit te Ohrit eshte nje strukture turistike e rikonstruktuar s ... me teper
€ 41.00
cmimi me i lire per nate
Villa Bella Boutique  Hotel, Kavadarci, Albania   Hotel Villa Bella Boutique Villa Bella Boutique  Stars
Rruga Moklishka 24, Vatasha Area, 1430 Kavadari, Maqedonia, (FYROM)
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Villa Bella është një hotel familjar dhe restorant që është i vendosur në periferi të qytetit Kavadar në zonën e ... me teper
€ 65.00
cmimi me i lire per nate
Drim Hotel, Struga, Albania   Hotel Drim Drim Stars
Kej Boris Kidric Nr.51, Struge, Maqedoni (FYROM)
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Drim në Strugë ofron strehim me ajër të kondicionuar Wi-Fi falas, TV kabllor dhe një ballkon.Hoteli ka 3 restoran ... me teper
€ 37.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: