LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Maqedoni»Malore Hotele ne Maqedoni
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. ulet
  2. mesatare
  3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
Bistra Hotel, Mavrovo, Albania   Hotel Bistra Bistra Stars
Mavrovo, Macedoni(FYROM)
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hoteli Bistra eshtë i vendosur poshtë në rrëzë të Malit Bistra, në afërsi të Liqenit të Mavrovës dhe teleferikut, që ço ... me teper
€ 50.00
cmimi me i lire per nate
Garden Hotel, Ohrid, Albania   Hotel Garden Garden Stars
Bulevardi Kej Marshal Tito, Nr.114, Oher, Maqedoni (FYROM)
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
 
    &nb ... me teper
€ 28.00
cmimi me i lire per nate
Eco Resort Momir Hotel, Ohrid, Albania   Hotel Eco Resort Momir Eco Resort Momir Stars
Fshati Openica, Oher, Maqedoni (FYROM)
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
ECO Resort Momir është një oazë të paqes dhe qetësisë, një destinacion ideal për ata që duan të kalojnë kohë në fshat d ... me teper
€ 40.00
cmimi me i lire per nate
Makpetrol Hotel, Mavrovo, Albania   Hotel Makpetrol Makpetrol Stars
Fshati Mavrovo, Mavrove, Maqedoni (FYROM)
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Mavrovo Makpetrol i vendosur në shpatet e malit Bistra pranë Liqenit të Mavrovës, Hotel Makpetrol është vendosur ... me teper
€ 39.00
cmimi me i lire per nate
Villa Bella Boutique  Hotel, Kavadarci, Albania   Hotel Villa Bella Boutique Villa Bella Boutique  Stars
Rruga Moklishka 24, Vatasha Area, 1430 Kavadari, Maqedonia, (FYROM)
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Villa Bella është një hotel familjar dhe restorant që është i vendosur në periferi të qytetit Kavadar në zonën e ... me teper
€ 65.00
cmimi me i lire per nate
Hotel Banjisht Hotel, Diber e Madhe, Albania   Hotel Hotel Banjisht Hotel Banjisht Stars
Fshati Banjishte, Diber e Madhe, Maqedoni
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Në një lartësi mbidetar prej 880m pranë malit Deshat, ndodhet hoteli i Banishtit i rrethuar me një natyrë të gjelbër dh ... me teper
€ 48.00
cmimi me i lire per nate
Saint Moritz Hotel, Mavrovo, Albania   Hotel Saint Moritz Saint Moritz Stars
Street Krstovi br.2, Mavrovo, Maqedoni (FYROM)
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel St Mortiz i vendosur vetëm 10 minuta nga qendra urbane, kjo shtëpi ka një oborr të madhe private dhe eshte e paj ... me teper
€ 20.00
cmimi me i lire per nate
Klimetica Hotel, Ohrid, Albania   Hotel Klimetica Klimetica Stars
St. Stefan, Oher, Maqedoni(FYROM)
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Klimetica është e vendosur në vendbanim turistik Shën Stefan vetëm 4 km nga qendra e qytetit dhe 200 metra nga li ... me teper
€ 32.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: