LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Shqiperi»Aeroporti Hotele ne Shqiperi
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. ulet
  2. mesatare
  3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
Airport Tirana Hotel, Tirane, Albania   Hotel Airport Tirana Airport Tirana Stars
Aeroporti Nderkombetar Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.5/5.0 (28 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Airport Tirana është një hotel luksoz dhe prestigjoz i vendosur vetëm pak metra larg Aeroportit “Nënë Tereza”, i ... me teper
€ 60.00
cmimi me i lire per nate
Best Western Premier Ark Hotel, Tirane, Albania   Hotel Best Western Premier Ark Best Western Premier Ark Stars
Prane Aeroportit Nderkombetar Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Best Western Premier Ark ndodhet afer Aeroportit Nderkombetar te Tiranes, vetem 20 minuta nga qendra e Tiranes. A ... me teper
€ 74.00
cmimi me i lire per nate
Aurelis Hotel, Tirane, Albania   Hotel Aurelis Aurelis Stars
Autostrada Tirane-Durres, Km 9 perballe Megatek, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.4/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Aurelis karakterizon traditen, prestigjin dhe mikpritjen ne nje atmosfere te qete. Hoteli eshte i pozicionuar ne ... me teper
€ 20.00
cmimi me i lire per nate
Continental Resort Hotel, Tirane, Albania   Hotel Continental Resort Continental Resort Stars
Qender Vore, Autostrada Tirane-Durres
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Continental gjendet vetem 10 minuta larg nga Tirana, ne qender te Vores. Disponon 44 dhoma nder te cilat 4 aparta ... me teper
€ 50.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: