LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Shqiperi»Malore Hotele ne Shqiperi
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. ulet
  2. mesatare
  3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
Dajti Tower Belvedere Hotel, Tirane, Albania   Hotel Dajti Tower Belvedere Dajti Tower Belvedere Stars
Parku Kombetar i Malit te Dajtit, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.5/5.0 (2 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Dajti Tower Belvedere ndodhet në pikën turistike të parkut natyror të malit të Dajtit 1200 m mbi nivelin e detit. ... me teper
€ 45.00
cmimi me i lire per nate
Natyral Razma Resort Hotel, Shkoder, Albania   Hotel Natyral Razma Resort Natyral Razma Resort Stars
Razem, Shkoder, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.0/5.0 (5 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Resort Natyral Razma gjendet ne fshatin piktoresk te Razmes, ne Shkoder, ne veri te Shqiperise. Ndertesa e hotelit esht ... me teper
€ 50.00
cmimi me i lire per nate
Farma Sotira Hotel, Leskovik, Albania   Hotel Farma Sotira Farma Sotira Stars
Rruga nacionale Leskovik – Erseke, km 15, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.8/5.0 (2 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Imagjinoni nje vend magjik me nje lendine te bukur te rrethuar nga male plot gjelberim te banuara nga lloje te ndryshme ... me teper
€ 15.00
cmimi me i lire per nate
Puka HTP Hotel, Puke, Albania   Hotel Puka HTP Puka HTP Stars
Qender, Puke, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.7/5.0 (4 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Puka HTP gjendet shume prane liqenit dhe pistes se skive, i rrethuar nga gjelberimi. Hotel Puka HTP eshte resorti ... me teper
€ 25.00
cmimi me i lire per nate
Teatri Kame Hotel, Tirane, Albania   Hotel Teatri Kame Teatri Kame Stars
Fshati Ibe, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Teatri Kame Resort ndodhet 20 km larg kryeqytetit Tiranë në kodrën e Ibës, afër lumit Erzen. Teatri Kame është krijuar ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Liss Hotel, Lezhe, Albania   Hotel Liss Liss Stars
Lagja Beslidhja, Lezhe, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Liss ndodhet në qender te Lezhes, Hotel Liss ka restorantin e vet që shërben pjata tradicionale shqiptare, ndërsa ... me teper
€ 40.00
cmimi me i lire per nate
Fshati Turistik Llogara Hotel, Vlore, Albania   Hotel Fshati Turistik Llogara Fshati Turistik Llogara Stars
Parku Kombetar Llogara, Vlora, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Tourist Village Llogara ofron akomodim ne Parkun Nacional te LLogarase, ne Vlore duke mbuluar nje zone prej 12 km ... me teper
€ 38.00
cmimi me i lire per nate
Marub Hotel, Mirdite, Albania   Hotel Marub Marub Stars
Katund i vjeter, Rubik, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Marub ne Rubik eshte nje hotel ekologjik qe e ka vendndodhjen në një territor natyror dhe piktoresk, larg zhurmës ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Castle Park Hotel, Berat, Albania   Hotel Castle Park Castle Park Stars
1.5 km nga Ura e Gorices, Berat, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating2.0/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Ne nje atmosfere te mrekullueshme, mes pishave te larta ne ajrin e paster, ky kompleks turistik ofron nje mundesi unike ... me teper
€ 25.00
cmimi me i lire per nate
Rupa Guest House Hotel, Theth, Albania   Hotel Rupa Guest House Rupa Guest House Stars
Theth, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.9/5.0 (2 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Rupa Guest House ofron nje mikpritje te ngrohtë dhe nje pervoje autentike te Thethit. Eshte një familje tipike shqiptar ... me teper
€ 20.00
cmimi me i lire per nate
Dardha Hotel, Korce, Albania   Hotel Dardha Dardha Stars
Dardhe, Korce, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.7/5.0 (5 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Dardha ndodhet 17 km nga qyteti i Korçës. Ajo ka një bar, restorant, spa, palestër. Të gjitha dhomat janë të paji ... me teper
€ 55.00
cmimi me i lire per nate
Berishta Guest House Hotel, Theth, Albania   Hotel Berishta Guest House Berishta Guest House Stars
Qender, Theth, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.2/5.0 (2 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Berishta Guest House eshte nje ndertese 200-vjecare qe ofron akomodim ne Theth. Shtepia menaxhohet nga nje familje dhe ... me teper
€ 24.00
cmimi me i lire per nate
Sofo Hotel, Vlore, Albania   Hotel Sofo Sofo Stars
Parku Kombetar, Llogara, Vlore, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.4/5.0 (3 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Sofo ndodhet ne Parkun Kombëtar të Llogarasë. Hotel Sofo ofron shërbime me nje cilësi të lartë në një ambjent shu ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Bujtina Kole Gjoni Hotel, Valbone, Albania   Hotel Bujtina Kole Gjoni Bujtina Kole Gjoni Stars
Rrogam, Valbone, Tropoje, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.3/5.0 (3 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Guesthouse Kole Gjoni ndodhet 28 km nga qyteti i Bajram Currit, rreth 1 km nga fshati Valbonë dhe është 974 metra mbi n ... me teper
€ 37.00
cmimi me i lire per nate
Pashuta Hotel, Voskopoje, Albania   Hotel Pashuta Pashuta Stars
Rr. Shtypshkronja, Voskopoje, Korce, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.1/5.0 (2 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim

Hotel Pashuta është një shtëpi e madhe familjare në fshatin e Voskopojës e kthyer në hot ... me teper

€ 25.00
cmimi me i lire per nate
Kompleksi Blerimi Hotel, Lushnje, Albania   Hotel Kompleksi Blerimi Kompleksi Blerimi Stars
Rr.Hasan Cela, Lushnje, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.0/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Blerimi gjendet në një kodër të vogël në hyrje të qytetit të Lushnjës. Ky është një nga hotelet e parë të ndërtua ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Vila Germenji Jorgo Hotel, Leskovik, Albania   Hotel Vila Germenji Jorgo Vila Germenji Jorgo Stars
Rr. Nacionale Erseke - Leskovik, Km 21, Germenj, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.1/5.0 (2 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Ky hotel eshte ndertuar ne nje zone turistike malore prane fshatit te patriotit Themistokli Germenji. Hoteli ofron qete ... me teper
€ 23.00
cmimi me i lire per nate
Livia Hotel, Sarande, Albania   Hotel Livia Livia Stars
Butrint, Sarande, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.0/5.0 (37 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim

Hotel Livia ndodhet në Parkun Kombëtar të Butrintit, në mes të gjelbërimit, vetëm disa m ... me teper

€ 25.00
cmimi me i lire per nate
Alpin Llogara Hotel, Vlore, Albania   Hotel Alpin Llogara Alpin Llogara Stars
Parku Kombetar i Llogarase, Vlore, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.9/5.0 (4 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Alpin Llogara ndodhet ne zemër të Parkut Kombëtar të Llogarasë. Me arkitekturën e tij klasike dhe moderne e cila ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Akademia Hotel, Voskopoje, Albania   Hotel Akademia Akademia Stars
Voskopoje, Korce, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating2.9/5.0 (5 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim

Voskopoja ndodhet 18 km nga Korça, është një qytet i vjetër me një kulturë të pasur Bizantine dhe monumente ku përfs ... me teper

€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Gjergj Frani  Hotel, Shkoder, Albania   Hotel Gjergj Frani Gjergj Frani  Stars
Vermosh,Shkoder,Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Guesthouse Gjergj Frani gjendet ne hyrje te fshatit Vermosh, nje prej fshatrave me te bukur te zones. Kjo shtepi te ofr ... me teper
€ 26.00
cmimi me i lire per nate
Royal Hotel, Voskopoje, Albania   Hotel Royal Royal Stars
Voskopoje, Korce, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Royal me një strukturë alpine, në lartësinë 1420 m mbi nivelin e detit, me kushte mjaft komode dhe të përshatura ... me teper
€ 25.00
cmimi me i lire per nate
Chateau Linza Hotel, Tirane, Albania   Hotel Chateau Linza Chateau Linza Stars
Rr. Porcelanit, Qesarake, Linza, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Resorti Chateau Linza, i cili ndodhet ne periferi të Tiranës afër Malit te Dajtit, ofron një ambjent të qetë dhe një pa ... me teper
€ 70.00
cmimi me i lire per nate
Villa Gjecaj Hotel, Theth, Albania   Hotel Villa Gjecaj Villa Gjecaj Stars
Qender, Theth, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Villa Gjecaj eshte nje perle e vendosur ne zemer te Parkut Kombetar te Thethit, i famshem per bukurite e tij, vetem 250 ... me teper
€ 0.00
cmimi me i lire per nate
Krojet e Rogamit Hotel, Valbone, Albania   Hotel Krojet e Rogamit Krojet e Rogamit Stars
Krojet e Rogamit, Valbone, Tropoje, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating1.6/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Krojet e Rrogamit eshte nje hotel-restorant i mrekullueshem prej druri qe gjendet prane nje pylli pishash. Ai ofron nje ... me teper
€ 23.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: