EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-18:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI


Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh


Hyrje per Partneret
Faleminderit per interesimin per t'u bere partner me Albania Holidays.

Ju lutem plotesoni informacionin me poshte dhe ne do t'ju kontaktojme shume shpejt.


Emri Kompanise*
Qyteti*
Adresa*
Tel*
Email*
Emri Perfaqesuesit*
Pseudonimi
Fjalekalimi
Country*
Perserit Fjalekalimin*
Komente


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: