LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Shqiperi» Sarande»Hotele ne Sarande
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. ulet
 2. mesatare
 3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
 • Pamje nga sarande
 • Pamje nga sarande
 • Pamje nga sarande
Më poshtë do të gjeni shumë qytete në plazhin dhe në qytetin e Sarandës. Saranda ndodhet në Shqipërinë jugperëndimore përgjatë detit Jon, vetëm disa milje larg nga ishulli grek i Korfuzit. Është rreth 284 km nga Tirana dhe 267 km nga Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës. Duke qëndruar në Sarande mund të vizitoni: qytetin e lashte të Butrintit një zone e Trashëgimisë Botërore nën mbrojtjen e UNESCOS dhe një nga zbulimet arkeologjike më të rëndësishme në Shqipëri e Ballkan, rrënojat e qytetit të lashtë të Onkesmusit, Muzeun Etnografik, burimin natyror “Syri i Kaltër”, rrënojat e Foinikes në fshatin Finiq, kalanë e vogël të Ali Pashës në fshatin Vrinë, kishën e “Shën Kollit” në fshatin Mesopotam si dhe ishujt e bukur të Ksamilit.
Vila Duraku Hotel, Sarande, Albania   Hotel Vila Duraku Vila Duraku Stars
Lagja Nr. 1, ish-Turizmi, Sarande, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.0/5.0 (8 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim

Hotel Vila Duraku, “kushëriri” modern i “Turizmit” të vjetër komunist, është një ndërtes ... me teper

€ 46.00
cmimi me i lire per nate
Mario Royal Resort Hotel, Sarande, Albania   Hotel Mario Royal Resort Mario Royal Resort Stars
Rr. Butrint-Sarande, Sarande, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.4/5.0 (7 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim

I pozicionuar rreth 2 km nga qendra e qytetit, në rrugën midis Sarandës dhe qytetit antik të Butrintit,
Mario Ro ... me teper

€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Demi Hotel, Sarande, Albania   Hotel Demi Demi Stars
Lagja Nr. 1, Rr: Butrinti, Sarande, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.6/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Mirë se vini në Hotel Demi, një hotel i bukur modern, vetem pak hapa nga deti. Demi Hotel është zgjedhja e duhur për tu ... me teper
€ 70.00
cmimi me i lire per nate
Jaroal Hotel, Sarande, Albania   Hotel Jaroal Jaroal Stars
Lagja Nr. 1, Rr. Butrinti, Sarande, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.5/5.0 (3 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Jaroal është një hotel familjar qe gjendet pranë detit Jon, përballë ishullit të Korfuzit. Jaroal ofron një shumëllojsh ... me teper
€ 48.00
cmimi me i lire per nate
Brilant Hotel, Sarande, Albania   Hotel Brilant Brilant Stars
Lagjia Nr 1, Rruga Sarande-Butrint, Sarande, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.3/5.0 (29 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Brilant është një hotel modern me  qe gjendet në një zonë të mrekullueshme të Sarandës, në bregdetin jugor të ... me teper
€ 40.00
cmimi me i lire per nate
Seaside Saranda Hotel, Sarande, Albania   Hotel Seaside Saranda Seaside Saranda Stars
Rr. Butrint, km 4, Sarande, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.2/5.0 (10 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Seaside ndodhet ne nje gji te pazbuluar te Mesdheut, rruges per ne Butrint. Hotel Seaside eshte nje oaz bukurie n ... me teper
€ 37.00
cmimi me i lire per nate
Kaonia Hotel, Sarande, Albania   Hotel Kaonia Kaonia Stars
Lagja Nr. 2, Rr. Jonianet, Sarande, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.2/5.0 (22 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Pozicioni i tij strategjik në qendër të qytetit dhe afër detit e bën atë një zgjedhje të mire për njerëzit, të cilët du ... me teper
€ 29.00
cmimi me i lire per nate
Livia Hotel, Sarande, Albania   Hotel Livia Livia Stars
Butrint, Sarande, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.0/5.0 (37 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim

Hotel Livia ndodhet në Parkun Kombëtar të Butrintit, në mes të gjelbërimit, vetëm disa m ... me teper

€ 25.00
cmimi me i lire per nate
Conti Monte Cristos Hotel, Sarande, Albania   Hotel Conti Monte Cristos Conti Monte Cristos Stars
Rr. Lefter Talo, nr 15, Sarande, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.8/5.0 (9 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hoteli 6-katësh është nje ndertese e re e ndertuar kohet e fundit. Gjendet në qender të qytetit, pak minuta larg nga pl ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Blue Sky Hotel, Sarande, Albania   Hotel Blue Sky Blue Sky Stars
Km I 2-te Sarande - Butrint, Kanali i Cukes, Sarande, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.4/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Ne ju ofrojme pamje te mahnitshme te bregdetit Jon dhe ishullit te Korfuzit. Imagjinoni te jeni duke u relaksuar ne dho ... me teper
€ 22.00
cmimi me i lire per nate
Joni Kompleks Hotel, Sarande, Albania   Hotel Joni Kompleks Joni Kompleks Stars
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Joni Kompleks eshte i vendosur me teper
€ 22.00
cmimi me i lire per nate
6 Milje Hotel, Sarande, Albania   Hotel 6 Milje 6 Milje Stars
Rr. Nacionale Sarande-Butrint, Ksamil, Sarande, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.2/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hoteli 6 Milje gjendet ne qender te Ksamilit me pak se 12 km ne jug te Sarandes. Ofron nje pamje te bukur te detit blu. ... me teper
€ 40.00
cmimi me i lire per nate
Nertili Hotel, Sarande, Albania   Hotel Nertili Nertili Stars
Rr.Sarande-Butrint, 9701 Sarandë, Albania
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Nertili si hoteli me i vjeter ne Sarande vjen ne vitin 2017 me 24 dhoma me klase te larte te cilat jane mobiluar ... me teper
€ 40.00
cmimi me i lire per nate
Mano Hotel, Sarande, Albania   Hotel Mano Mano Stars
Rruga Mithat Hoxha 21, Saranda, Albania
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Mano ndodhet vetem disa hapa larg nga deti dhe porti i Sarandes, i cili lidh qytetin me ishullin grek te Korfuzit ... me teper
€ 27.00
cmimi me i lire per nate
Vola Hotel, Sarande, Albania   Hotel Vola Vola Stars
Rruga Butrinti km 1,Sarande, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Vola është një hotel familjar në Sarandë, i hapur për të gjithë vitin. I vendosur në plazhin me guralecë në filli ... me teper
€ 24.00
cmimi me i lire per nate
Oasis Hotel, Sarande, Albania   Hotel Oasis Oasis Stars
Rruga Butrinti, Lagjia 2, 9701 Sarandë, Albania
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hoteli gjendet 2 minuta ne kembe nga plazhi. Ai ofron një tarracë me një pamje të bukur të detit. Hotel Oasis gjendet n ... me teper
€ 26.00
cmimi me i lire per nate
Piccolino Hotel, Sarande, Albania   Hotel Piccolino Piccolino Stars
Rr.Mitat Hoxha 87, Sarande, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Piccolino gjendet afer qytetit, perballe detit Jon dhe u ofron mysafireve zgjedhjen e duhur per pushime. Mobilim ... me teper
€ 26.00
cmimi me i lire per nate
Erdano Hotel, Sarande, Albania   Hotel Erdano Erdano Stars
Rruga Butrinti 39, 9701 Sarandë, Albania
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Mirë se vini në Hotel Erdano, ku te ftuarit do të ndihen si në shtëpi. Hoteli ofron 20 dhoma moderne me standard të lar ... me teper
€ 26.00
cmimi me i lire per nate
Villa Doka Hotel, Sarande, Albania   Hotel Villa Doka Villa Doka Stars
Rr:Km 3 Sarande - Butrint, Lagja 1, Sarande, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Villa Doka gjendet në kodër, vetëm 400 metra nga plazhi Mango. Ajo ofron apartamente të thjeshta me të gjitha struktura ... me teper
€ 16.00
cmimi me i lire per nate
Agimi Hotel, Sarande, Albania   Hotel Agimi Agimi Stars
Lagjia nr.1, Saranda, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Agimi and S in Saranda ... me teper
€ 40.00
cmimi me i lire per nate
Saranda International Hotel, Sarande, Albania   Hotel Saranda International Saranda International Stars
Km 2 Sarande-Ksamil, Sarande, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating2.8/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Saranda International Hotel ndodhet 1,5 km larg qendra e qytetit. Te gjitha dhomat jane me ajër të kondicionuar ,Wi-Fi ... me teper
€ 26.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: