LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Maqedoni» Berovo»Hotele ne Berovo
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. ulet
  2. mesatare
  3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
Berova është një qyteze e vogel malore në rajonin lindor të Maqedonisë, e rrethuar nga malet e Maleshovës, në një lartësi prej 845m. Ky rajon njihet ndryshe si “Zvicra e vogël”, me gjelbërim të pafund, burime të shumta ujore dhe përqëndrimin më të lartë të oksigjenit në ajër, në të gjithë gadishullin e Ballkanit. Berova shquhet për liqenin e saj. Liqeni i Berovës rrethohet nga pyje të shumtë, që qëndrojnë të gjelbër përgjatë gjithë vitit.


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: