LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Shqiperi» Himare»Hotele ne Himare
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. ulet
  2. mesatare
  3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
  • Pamje nga himare
  • Pamje nga himare
Në këtë faqe do të gjeni një përzgjedhje të hoteleve në Himarë. Himara është një qytet në Shqipërinë Jugore, pjesë e prefekturës së Vlorës. Për shkak të vendndodhjes dhe motit të ngrohtë Himara është një nga qytetet turistike më tërheqëse në Rivierën Shqiptare. Zona e Himarës karakterizohet nga plazhe të gjatë me rërë të bardhë, ndërsa kodrat rrethuese afër detit janë me tarraca të mbjella me ullinj dhe qitro. Vende për t'u vizituar: Fshati i vjetër dhe plazhi.
Agave Village Hotel, Himare, Albania   Hotel Agave Village Agave Village Stars
Porto Palermo, Himare, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.0/5.0 (9 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Agave Village është një hotel i qetë, mahnites i vendosur në një pozitë shumë strategjike gjeografike, pranë Porto Pale ... me teper
€ 29.00
cmimi me i lire per nate
Rondos Hotel, Himare, Albania   Hotel Rondos Rondos Stars
Potam, Himare, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.9/5.0 (2 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Rondos i hapi dyert në verën e vitit 2012 në një mjedis të veçantë në bukurinë e detit Jon. Objektivi është që të ... me teper
€ 24.00
cmimi me i lire per nate
Vila Blu Hotel, Himare, Albania   Hotel Vila Blu Vila Blu Stars
Lgj.Stefanel, Himare, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.3/5.0 (2 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Vila Blu gjendet ne Himare. Nga dhomat e hotelit ose nga tarraca e barit hoteli te ofron pamje mbreselenese te gj ... me teper
€ 23.00
cmimi me i lire per nate
Stolis Hotel, Himare, Albania   Hotel Stolis Stolis Stars
Potam, Himare, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Stolis gjendet ne qytetin e Himares, ne plazhin e Potamit. Pamje te mrekullueshme te gjirit te Himares ne agim dh ... me teper
€ 28.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: