LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Shqiperi» Kukes»Hotele ne Kukes
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. ulet
  2. mesatare
  3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
  • Pamje nga kukes
Më poshtë do gjeni një përzgjedhje të hoteleve në Kukës. Kukësi është afërsisht 208 km nga Tirana dhe 191 km nga Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës. Ndodhet në veri të Shqipërisë rreth 20 km nga “Qafe Morina” pika kufitare me Kosovën. Qyteti i Ri (Kukësi i Ri) u ndërtua në vitin 1970 në fushën aty afër e cila është 320 m mbi nivelin e detit. Kukësi i Ri është i rrethuar nga liqeni artificial i Fierzës dhe duket si një gadishull nga lart. Në Kukës mund të shikoni: Muzeun Historik, fabrikën e qilimave etj.
Amerika Hotel, Kukes, Albania   Hotel Amerika Amerika Stars
Lgj Nr. 5, Kukes, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.6/5.0 (6 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hoteli ndodhet ne zemer te qytetit te Kukesit, shume prane bashkise se Kukesit. Shume organizata e shohin kete hotel si ... me teper
€ 40.00
cmimi me i lire per nate
Gjallica Hotel, Kukes, Albania   Hotel Gjallica Gjallica Stars
Rr. Dituria, Lagja 2, Kukes, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Gjallica gjendet ne qender te Kukesit ne bulevardin kryesor, pergjate rruges Ditur ... me teper
€ 40.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: