LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Maqedoni» Mavrovo»Hotele ne Mavrovo
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. ulet
  2. mesatare
  3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
Mavrova është një luginë në pjesën veriperëndimore të Maqedonisë. Është e njohur vecanërisht për Parkun Kombëtar të Mavrovës, ku gjendet dhe liqeni më i madh artificial në vend. Liqeni Mavrovës ndodhet në një lartësi prej 1200m dhe rrethohet nga pyje të shumtë malorë. Maja më e lartë, ajo e Korabit (2764m) gjendet gjithashtu në këtë park kombëtar. Ky park kombëtar është njëkohësisht edhe qendra më e madhe dhe më e njohur e skive në vend, ku mund të bësh ski në një lartësi nga 1255 deri në 1860 metra mbi nivelin e detit. Pistat janë të përshtatura si për fillestarët, ashtu dhe për skiatorë profesionistë. Në këtë zonë ndodhet edhe Manastiri i Shën Jovan Bigorskit, në brendësi të së cilit ndodhet ikonostasi i njohur, i gdhendur në dru lisi dhe që i përket vitit 1829.
Bistra Hotel, Mavrovo, Albania   Hotel Bistra Bistra Stars
Mavrovo, Macedoni(FYROM)
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hoteli Bistra eshtë i vendosur poshtë në rrëzë të Malit Bistra, në afërsi të Liqenit të Mavrovës dhe teleferikut, që ço ... me teper
€ 50.00
cmimi me i lire per nate
Makpetrol Hotel, Mavrovo, Albania   Hotel Makpetrol Makpetrol Stars
Fshati Mavrovo, Mavrove, Maqedoni (FYROM)
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Mavrovo Makpetrol i vendosur në shpatet e malit Bistra pranë Liqenit të Mavrovës, Hotel Makpetrol është vendosur ... me teper
€ 39.00
cmimi me i lire per nate
Saint Moritz Hotel, Mavrovo, Albania   Hotel Saint Moritz Saint Moritz Stars
Street Krstovi br.2, Mavrovo, Maqedoni (FYROM)
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel St Mortiz i vendosur vetëm 10 minuta nga qendra urbane, kjo shtëpi ka një oborr të madhe private dhe eshte e paj ... me teper
€ 20.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: