LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Shqiperi» Lushnje»Hotele ne Lushnje
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. ulet
  2. mesatare
  3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
Në këtë faqe do të gjeni disa hotele në Lushnjë. Lushnja është një qytet i Shqipërisë së Mesme. Është një nga zonat e pakta fushore në Shqipërinë malore, rreth 83 km nga Tirana dhe 66 km nga Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës. Qyteti është ndërtuar në fundin e mesjetës nga një vejushë turke e cila quhej Salushe. Në Janar te 1920, Lushnja u bë kryeqyteti i përkohshëm i Shqipërisë dhe vendi ku u mbajt Kongresi i Lushnjës. Zona e Lushnjës njihet si kultivuesja më e madhe e produkteve bujqësore në vend.
Kompleksi Blerimi Hotel, Lushnje, Albania   Hotel Kompleksi Blerimi Kompleksi Blerimi Stars
Rr.Hasan Cela, Lushnje, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.0/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Blerimi gjendet në një kodër të vogël në hyrje të qytetit të Lushnjës. Ky është një nga hotelet e parë të ndërtua ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Adma  Hotel, Lushnje, Albania   Hotel Adma Adma  Stars
Sh72, Km 3 i rruges Lushnje-Fier, Lushnje, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Adma gjendet ne rrugen Lushnje-Fier. Ne hotel Adma ju do te gjeni restorant, bar, fast-food etj. Per nje ushqim t ... me teper
€ 26.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: