LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Maqedoni» Prilep»Hotele ne Prilep
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. ulet
  2. mesatare
  3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
Është qyteti i katërt për nga madhësia në Republikën e Maqedonisë dhe ndryshe njihet si qyteti nën “Kullat e Markos”, për shkak të afërsisë me kullat e Princit Marko. Qyteti i Prilepit është qendra ku kultivohet duhan i cilësisë së parë në vend por ka dhe fusha të tjera të ekonomisë që janë shumë të zhvilluara si psh: metalurgjia, elektronika, industria tekstile dhe ajo ushqimore. Në Prilep prodhohet dhe mermeri i njohur maqedonas ‘Banco Sivec” (mermer i bardhë). Në qytet ndodhen disa site arkeologjike ku më të njohurit janë ai i Markovi Kulit, Kisha e Shën Nikollës që daton në shekullin e XIII, Kisha e Shën Uspenisë në Bogorodicë, Kisha e Shën Preobrazenisë dhe Varret e Papushtuara që shërbejnë si memorial i viktimave të fashizmit dhe gjenden në parkun qendror të Prilepit.
Salida Hotel, Prilep, Albania   Hotel Salida Salida Stars
Ivo Lola Ribar bb, 7500; Prilep, Maqedoni (FYROM)
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Salida është vendosur në një zonë të qetë dhe të rrethuar me gjelbërim.Hoteli përmban një restorant à-la-carte dh ... me teper
€ 33.00
cmimi me i lire per nate
Breza Hotel, Prilep, Albania   Hotel Breza Breza Stars
Mosha Pijade 24a, Prilep, Maqedoni (FYROM)
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Breza është i pozicionuar në pjesën jugore të qytetit të Prilepit. Hapur në vitin 2003, ajo numëron 20 shtretër q ... me teper
€ 17.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: