LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Kosove» Mitrovica»Hotele ne Mitrovica
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. ulet
  2. mesatare
  3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
Mitrovica
Kalaja Hotel, Mitrovica, Albania   Hotel Kalaja Kalaja Stars
Rr. 2 Maji, PN, Vushtrri, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Kalaja filloj aktivitetin më 15.10.2003 në Vushtrri, Gjendet ne kilometrin e 22 nga Prishtina dhe ne kilometrin e ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Palace Hotel, Mitrovica, Albania   Hotel Palace Palace Stars
Shupkofc, Mitrovice, Kosovë
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Palace është i vendosur në Shupkovc-Mitrovicë, 5 minuta larg nga qendra e Mitrovicës. Hoteli ka 42 dhoma, 3 apart ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: