EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-18:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
RRETH KOSOVES
informacion i pergjithshem | lidhje te dobishme
Aktivitete Kulturore ne Kosove
Moti ne Kosove


Vizito KOSOVEN
Mireseerdhet ne faqen e Kosoves. KJo faqe ofron pergzgjedhjen me te mire te hoteleve ne Kosove si dhe vleresime te paanshme dhe origjinale te klienteve per hotelet. Ketu mund te gjeni hotelet me te lira dhe me te mira ne qytetet e Kosoves si dhe informacion per atraksionet turistike dhe turet ne Kosove.

Dikur pjese e Jugosllavise dhe pak e vizituar nga qytetaret e vendeve perendimore, Kosova e bukur ka dale ne drite dhe po I zbulon thesaret e saj botes. Me fitoren e pavaresise nje fryme e re optimizmi pershkon vendin e ri ta “sapolindur”. Kosova eshte nje vend i sigurt per udhetaret dhe me shume qytete terheqese me xhami dhe komplekse hamami te stilit otoman, dhe kisha ortodokse dhe katolike e manastire mesjetare te mrekullueshme, natyre te bukur dhe banore miqesore.
HOTELI I MUAJIT NE KOSOVE
HOTELI ME I SHITUR NE KOSOVE
Hotel Pashtriku
Pashtriku hotel Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime

Nena Tereze, Nr:328, Gjakove, Kosove
HOTELI ME I REKOMANDUAR NE KOSOVE
Hotel Dukagjini
Dukagjini hotel Vleresimi Klienteve
4.8/5.0 - Shkelqyeshem (1 Vleresime)

Sheshi Deshmoreve 2, 30000, Peje, Kosove
TURE NE KOSOVE
Kosovo Cultural Diversities
Recommended tour to Kosovo Visit to the Archaeological Museum where the treasures from Vergina Royal Tombs are kept, such as gold...
KERKIMI NE HARTE
kliko ketu »
Hotele Biznesi ne Kosove
Hotele Qyteti ne Kosove
Hotele Malore ne Kosove
Hotele Aeroporti ne Kosove


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: