INFORMACIONI HOTELIT
HARTA
KOMENTET E KLIENTEVE
Fillimi» Kosove» Peja»Hotele ne Peja» Hotel Dukagjini Informacioni Hotelit
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Hen - Shtu: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh


Hotel Dukagjini hotel stars expand
Sheshi Deshmoreve 2, 30000, Peje, Kosove
Vleresimet e Klienteve 4.8/5.0 - Shkelqyeshem (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes: Disponueshme hotel availability
hotel dukagjin pec kosovo front view
Dukagjini Hotel, Peja, Kosove
Dukagjini Hotel, Peja, Kosove
Dukagjini Hotel, Peja, Kosove
Dukagjini Hotel, Peja, Kosove
Dukagjini Hotel, Peja, Kosove
Dukagjini Hotel, Peja, Kosove
Dukagjini Hotel, Peja, Kosove
Dukagjini Hotel, Peja, Kosove
Dukagjini Hotel, Peja, Kosove
Dukagjini Hotel, Peja, Kosove
Dukagjini Hotel, Peja, Kosove
Dukagjini Hotel, Peja, Kosove
Dukagjini Hotel, Peja, Kosove
Dukagjini Hotel, Peja, Kosove
Dukagjini Hotel, Peja, Kosove
Dukagjini Hotel, Peja, Kosove
Dukagjini Hotel, Peja, Kosove
Dukagjini Hotel, Peja, Kosove
Dukagjini Hotel, Peja, Kosove
Dukagjini Hotel, Peja, Kosove
Nje ikone qe ne vitin 1956, Hotel Dukagjini eshte njohur gjithmone si nje nga Hotelet elitare ne Kosove. Hoteli nderthur mjaft mire originalen me te rene nderkohe qe ambjentet e reja te brendshme rezatojne plot elegance dhe hijeshi.Hotel Dukagjini perfaqeson nje artitekture unike qe bie ne sy nga te tjeter duke u bere ne te njejten kohe pike referuese per banorete e qytetit te Pejes dhe ata qe vizitojne ate. Me nje pozicion per tu patur zili pergjate Lumit te Bardhe, hoteli ndodhet vetem disa hapa nga zyrat qendrore lokale, teatri, zones se biznesit dhe vendeve te tjera interesante. Afersia e tij me keto qendra te qytetin e ben ate vendin ideal per te qendruar nese ju vizitoni qytetin si per pune ashtu dhe per pushime.
FACILITETET
Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
Internet Wireless falas
Parkim me pagese
Bar
Restorant
Kuzhine tradicionale
Recepsion te hapur 24-ore
Ashensor
Dhome dhe kushte per persona me aftesi te kufizuara
Sherbim ne dhome
Salle konference
Dhome takimi
Sherbime per takime biznesi
Roje sigurie
dhome per bagazhet
Qender fitnesi
Sherbim lavanderie
Banjo turke
Trajtim me masazh
SPA dhe qender trajtimi
Dhomat dhe sherbimet ekstra
Banje me dush
Shtreter portativ extra
Ajer te kondicionuar
Dhoma ku ndalohet duhani
Ballkon
Televizor satelitor
Tharese flokesh
Minibar
Telefon
Kasaforte
Aparat per te bere cajin /kafen
Sporte & Aktivitete
Pishine te mbyllur me ngrohje


POLITIKA E ANULLIMIT
Per rezervimet e anuluara të paktën 48 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 48 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare


MBERRITJA & LARGIMI
  • Orari Mberritjes:
  • 14:00

  • Orari Largimit:
  • 12:00INFORMACION SHTESE PER HOTELIN

Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: