LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Kosove» Prizren»Hotele ne Prizren
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. ulet
 2. mesatare
 3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
 • Pamje nga prizren
 • Pamje nga prizren
 • Pamje nga prizren
Prizreni është një qytet historik në Kosovë, është qendra administrative e rrethit dhe ka një popullsi prej rreth 178.000, kryesisht shqiptare. Prizreni eshte nje qytet shume sharmant I vendosur pergjate brigjeve te nje lumi te ceket dhe I rrethuar nga male te gjelber. Prizreni ka shume ndertesa te vjetra elegante te ndertuara gjate shume shekujve. Gjate viteve qyteti ka pare te vijne dhe te shkojne shume njerez dhe sundimtare te ndryshem dhe ka perjetuar disa here shkaterrimin dhe restaurimin. Megjithate Prizreni ka mbijetuar me veshtiresi dhe tani eshte me veshtrim drejt se ardhmes. Si “kryeqyteti kulturor” I Kosoves, me shume festivale verore dhe me qendren e qytetit me te bukur ne vend, Prizreni ka ate qe I duhet per te qene nje destinacion interesant per vizitoret e huaj dhe ata qe udhetojne per biznez. Ky qyteti I vjeter me popullsine e tij te re eshte nje vend I bukur per t’u vizituar si nje ndalese e shpejte ne rrugen nga Prishtina ose Shkupi drejt bregdetit shqiptar, ose ne nje udhetim me te gjate per te shijuar mjediset e mrekullueshme malore. Ka shume per te pare dhe per te bere ne afersi te Prizrenit dhe ne kemi pervetesuar edhe qytetin historik te Gjakoves dhe rezortin e Brezovices per ski dhe ngjitje.
Albatros Hotel, Prizren, Albania   Hotel Albatros Albatros Stars
Rr. Besim Shala, p.n. 20000. Prizren, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Albatros i vendosur në qytetin historik turistike të Prizrenit, Hotel Albatros ofron një pishinë të hapur dhe një ... me teper
€ 36.00
cmimi me i lire per nate
OK Hotel, Prizren, Albania   Hotel OK OK Stars
Rr.Lubizhd, km 3 i Magjistrales Prizren -Prishtinë, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Mirë se vini në Hotel OK.
Hotel me 5 Yje,Hotel pesë katësh,Restaurant,Salla per ahengje te ndryshme me kapacitet d ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Albes Complex Hotel, Prizren, Albania   Hotel Albes Complex Albes Complex Stars
Rr. Korishe, km 4 i Magjistrales Prizren-Prishtine, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
MIRË SE VINI NË HOTEL ALBESNe tek Hotel Restorant Albes kemi vënë cilësinë në shërbim të mysafirëve tanë, duke ofruar z ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Arxhena Hotel, Prizren, Albania   Hotel Arxhena Arxhena Stars
Brod 22070, Dragash, Prizren, Kosovë
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Arxhena i vendosur 12 km nga Dragash,Hotel Arxhena ofron një restorant a-la-carte ushqim tradicional.Një palestë ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Venisi Hotel, Prizren, Albania   Hotel Venisi Venisi Stars
RR.Bujtinave, Nr.11, Prizren, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Venisi i vendosur 300 metra nga qendra e Prizrenit dhe 500 metra unga zona historik e Prizrenit, Hotel ofron res ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Theranda Hotel, Prizren, Albania   Hotel Theranda Theranda Stars
Rr.Adem Jashari, Nr.01, Prizren, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Theranda për herë të parë punën e filloi në vitin 1964, ndërsa objekti u renovua tërësisht në vitin 1981.Pas pauz ... me teper
€ 50.00
cmimi me i lire per nate
Centrum Hotel, Prizren, Albania   Hotel Centrum Centrum Stars
Rruga Bujtina 1; 20000, Prizren, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Centrum qytetin e vjetër të Prizrenit të ardhshëm në rrugë kryesore të këmbësorëve dhe Xhamia e Sinan Pashës, Hot ... me teper
€ 40.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: