LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Greqi» Athine»Hotele ne Athine
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. ulet
  2. mesatare
  3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
Athine
Aristoteles Hotel, Athine, Albania   Hotel Aristoteles Aristoteles Stars
Rr.Acharnon 15, Athine, Greqi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Aristoteles është një ndërtesë moderne, i cili eshte rinovuar tërësisht, duke kombinuar klasiken me moderne.Hotel ... me teper
€ 28.00
cmimi me i lire per nate
Apollo Hotel, Athine, Albania   Hotel Apollo Apollo Stars
Rr.Ahilleos 10, Sheshi Metaxourgio, Metaxourgeio, Athine, Greeqi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Apollo është një hotel superior 3 yjesh të klasit të parë i cili tregon vlerat e vërteta të mikpritjes greke.Me ... me teper
€ 32.00
cmimi me i lire per nate
Acillion Hotel, Athine, Albania   Hotel Acillion Acillion Stars
Rr.Agiou Konstantinou 32, Athine, Greqi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Achillion ofron dhoma me ajër të kondisjonuar me ballkone dhe internet falas Wired në të gjithë hotelin. I vendos ... me teper
€ 44.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: