LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Shqiperi» Divjake»Hotele ne Divjake
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. ulet
  2. mesatare
  3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
Divjaka eshte nje qytet ne Shqiperine perendimore. Ajo eshte e njohur per Parkun Nacional te Karavastase qe gjendet aty prane. Plazhi i Divjakes ka nje rere kurative (12km linje bregdetare) dhe pylli eshte nje prej me te mireve ne Shqiperi. Ne Parkun Nacional eshte zhvilluar ” Vezhgimi i zogjve”. Shume turiste te huaj vine ketu per te pare pelikanet dalmaciane teksa rrahin krahet e tyre te medhenj. Ne fakt 6.4% e popullsise se ketij tip pelikani gjendet ne kete lagune. Ato i ndertojne folete ne ishullin e vetem te pelikaneve ne kete lagune e cila eshte zgjedhur si nje zone e rendesise se vecante, e mbrojtur nga konventa e Ramsarit, ne nentor te 1995-es.
Divjaka Resort Hotel, Divjake, Albania   Hotel Divjaka Resort Divjaka Resort Stars
Plazh, Divjake, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.5/5.0 (2 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Divjaka Resort ndodhet ne nje zone te virgjer te bregdetit te Divjakes e rrethuar me pyll plot gjelberim relaksues dhe ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: