LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Shqiperi» Theth»Hotele ne Theth
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. ulet
 2. mesatare
 3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
 • Pamje nga theth
 • Pamje nga theth
 • Pamje nga theth
Thethi eshte nje fshat ne Alpet e Shqiperise, rreth 70 km në verilindje të qytetit të Shkodrës. Lartesia e zones eshte nga 750 deri 2700 m mbi nivelin e detit. Fshati eshte pjese e parkut kombetar te Thethit, i cili eshte vendi i shume kafsheve te egra dhe i shpendeve te ndryshme. Thethi rrethohet nga male të larta qe jane nje ftese e hapur per alpinistet. Alpinisti Georg Heinshemer dhe albanologu Franc Nopca e kane permendur Thethin ne shkrimet e tyre si nje nga vendet me te bukura per t'u vizituar. Nje nga bukurite natyrore qe duhen pare eshte Ujevara e Thethit me lartësine rreth 30 m.
Rupa Guest House Hotel, Theth, Albania   Hotel Rupa Guest House Rupa Guest House Stars
Theth, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.9/5.0 (2 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Rupa Guest House ofron nje mikpritje te ngrohtë dhe nje pervoje autentike te Thethit. Eshte një familje tipike shqiptar ... me teper
€ 20.00
cmimi me i lire per nate
Berishta Guest House Hotel, Theth, Albania   Hotel Berishta Guest House Berishta Guest House Stars
Qender, Theth, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.2/5.0 (2 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Berishta Guest House eshte nje ndertese 200-vjecare qe ofron akomodim ne Theth. Shtepia menaxhohet nga nje familje dhe ... me teper
€ 24.00
cmimi me i lire per nate
Villa Gjecaj Hotel, Theth, Albania   Hotel Villa Gjecaj Villa Gjecaj Stars
Qender, Theth, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Villa Gjecaj eshte nje perle e vendosur ne zemer te Parkut Kombetar te Thethit, i famshem per bukurite e tij, vetem 250 ... me teper
€ 0.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: