LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Mali i zi» Herceg-novi»Hotele ne Herceg-novi
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. ulet
  2. mesatare
  3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
Herceg-Novi
Lighthouse Hotel, Herceg-Novi, Albania   Hotel Lighthouse Lighthouse Stars
Norveška ulica 2, 85347 Herceg-Novi, Mal i Zi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Lighthouse është i vendosur në Igalo,vetem 150 metra unga deti. Dhomat me stil janë me ajër të kondicionuar dhe k ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Hunguest Sun Resort Hotel, Herceg-Novi, Albania   Hotel Hunguest Sun Resort Hunguest Sun Resort Stars
Sveta Bubala Bb, 85340 Herceg-Novi, Mal i Zi.
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Hunguest Sun Resort është i vendosur në një park të vogël në shëtitore e Herceg Novi-it. Hoteli ka plazhin e vet ... me teper
€ 50.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: