LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Shqiperi» Leskovik»Hotele ne Leskovik
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. ulet
  2. mesatare
  3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
Leskoviku është një qytet i vogel me rreth 5,000 banorë. Qyteti ndodhet në pjesën jugore të Shqipërise, afer kufirit Shqipëri-Greqi. Lartesia mbi nivelin e detit eshte 1,220 metra. Leskoviku daton si banim në fillimet e viteve 1800 i krijuar nga pushtuesit otomanë të asaj kohe. Sami Frasheri ne enciklopedine e vet e permend si qender Kazaje dhe qender Sanxhaku. Duke qene afer me Greqine, ne te kalonte nje nga segmentet rrugore më të përdorura qe lidhte qytetin me Greqinë e më tutje me Turqinë. Vendi i quajtur Tre Urat ishte nyja lidhëse. Leskoviku eshte i njohur per relievin malor e kodrinor, me pyje, flore dhe faunë të pasur, me burime ujerash minerale-kurative e vreshtari të begata. Gjithashtu, Leskoviku eshte i njohur per Sazet ( vegel muzikore)te cilat janë shfaqur që herët, në çerekun e fundit të shek XIX-të.
Farma Sotira Hotel, Leskovik, Albania   Hotel Farma Sotira Farma Sotira Stars
Rruga nacionale Leskovik – Erseke, km 15, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.8/5.0 (2 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Imagjinoni nje vend magjik me nje lendine te bukur te rrethuar nga male plot gjelberim te banuara nga lloje te ndryshme ... me teper
€ 15.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: