LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Greqi» Korfuz»Hotele ne Korfuz
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. ulet
 2. mesatare
 3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
 • Pamje nga korfuz
 • Pamje nga korfuz
 • Pamje nga korfuz
Corfu is the second largest of Greek Ionian Islands, which including its small satellite islands, forms the edge of the northwestern frontier. The island is part of the Corfu regional unit, and is administered as a single municipality, where the the principal city of the island and seat of the municipality is also named Corfu. In 2007, the city's old city was designated for the UNESCO World Heritage List. Corfu is a very popular tourist destination. There are mountains where eagles soar and rare orchids flourish, and there is the beautiful and bustling capital, Corfu Town which exudes an aristocratic aura, - named on the UNESCO World Heritage Site- with sophisticated shopping and cosmopolitan restaurants. The coastline is idyllic and fascinating in its variety, sheltering rocky coves and opening out into long sandy beaches, while much of the interior is covered with a sea of a different kind - a vast swell of undulating olive groves from which ancient villages emerge like isolated islands. Corfu has an excellent tourist infrastructure that includes nightlife venues, car rental agencies, travel agencies, and an endless selection of hotels, rooms for rent, apartments, studios, villas that will satisfy all types of visitors, from those who are looking for discount holidays to those who prefer luxury hotels and resorts.
Corfu Senses Resort Hotel, Korfuz, Albania   Hotel Corfu Senses Resort Corfu Senses Resort Stars
Aghios Ioannis Peristeron, Korfuz, Greqi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Corfu Senses Resort i vendosur në rrugen smeraldi të Korfuzit, Corfu Senses është një vendpushim i plotë dhe i v ... me teper
€ 36.00
cmimi me i lire per nate
Royal Boutique Hotel, Korfuz, Albania   Hotel Royal Boutique Royal Boutique Stars
Street Palaiopolis 110, Corfuz, Greqi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Royal Boutique është vetëm 300 metra nga rërë Kanoni Beach. Ka një pishinë, 2 restorante, 2 bare dhe një kafe m ... me teper
€ 55.00
cmimi me i lire per nate
Oasis Hotel, Korfuz, Albania   Hotel Oasis Oasis Stars
Perama, Korfuz, Greqi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Oasis është i vendosur në mes të gjelbërimit në fushën e Perama. Ajo ofron dhoma me ajër të kondicionuar me ballk ... me teper
€ 43.00
cmimi me i lire per nate
Aquis Agios Gordios Hotel, Korfuz, Albania   Hotel Aquis Agios Gordios Aquis Agios Gordios Stars
Greece- Corfu 49084 Agios Gordios, Korfuz, Greqi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Aquis Agios Gordios është vendosur drejtpërdrejtë në plazh dhe është në lagjen historike të qytetit.Hoteli Agios Gordi ... me teper
€ 98.60
cmimi me i lire per nate
Aquis Sandy Beach Hotel, Korfuz, Albania   Hotel Aquis Sandy Beach Aquis Sandy Beach Stars
Greece- Corfu 49080 Ag Georgios (South), Korfuz, Greqi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Aquis Sandy Beach dhe Resorts sjell përvoja të paharrueshme pushimesh përmes fokus të klientve. Një ekip i profesionist ... me teper
€ 71.40
cmimi me i lire per nate
Aquis Capo di Corfu Hotel, Korfuz, Albania   Hotel Aquis Capo di Corfu Aquis Capo di Corfu Stars
Greece- Corfu, 49 080, Agios Petros, Lefkimi, Korfuz, Greqi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Aquis Capo di Corfu është i vendosur në Agios Petros, 2 km larg nga Lefkimi, në pjesën jugore të ishullit, në një shtri ... me teper
€ 66.30
cmimi me i lire per nate
Aquis Pelekas Beach Hotel, Korfuz, Albania   Hotel Aquis Pelekas Beach Aquis Pelekas Beach Stars
Greece- Corfu 49084 Pelekas Beach, Korfuz, Greqi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Aquis Pelekas Beach eshte hotel 5 yjesh, hoteli Corfu ka 2 restorante që shërbejnë mëngjes, drekë dhe darkë kësht ... me teper
€ 73.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: