LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Shqiperi» Dhermi»Hotele ne Dhermi
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. ulet
 2. mesatare
 3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
 • Pamje nga dhermi
 • Pamje nga dhermi
 • Pamje nga dhermi
Dhërmiu është një fshat bregdetar që ndodhet midis malit te larte dhe detit Jon, në jug të Vlorës, midis Vlorës dhe Himarës. Fale vendndodhjes se tij, detit te pastër, plazheve me rërë pothuajse bosh dhe motit te ngrohtë, Dhermiu shpejt po kthehet në plazhin më të frekuentuar në Rivierën Shqiptare. Përpara detit dhe përgjatë shëtitores kryesore ka disa bare, restorante, kafe dhe 2 klube nate shumë të mirë që ofrojnë shumë zbavitje në mbrëmje.
Royal Blue Hotel, Dhermi, Albania   Hotel Royal Blue Royal Blue Stars
Plazh, Dhermi, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.8/5.0 (3 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Royal Blue i ndodhur vetëm 500 metra nga qendra e Dhërmiut ofron parking privat dhe Wi-Fi falas. Hoteli ofron res ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Splendor Hotel, Dhermi, Albania   Hotel Splendor Splendor Stars
Prane viles qeveritare, Dhermi, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.4/5.0 (4 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Splendor & Spa përfshin një pishinë të hapur, një palestër, një sauna dhe Wi-Fi falas në vende publike. Të g ... me teper
€ 47.00
cmimi me i lire per nate
Summer Dream Hotel, Dhermi, Albania   Hotel Summer Dream Summer Dream Stars
Gonia Perivolo, Dhermi, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.9/5.0 (3 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Summer Dream ofron dhoma me ajër të kondicionuar , Wi-Fi falas dhe ballkone, disa nga të cilat kanë pamje nga det ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Drymades Inn Hotel, Dhermi, Albania   Hotel Drymades Inn Drymades Inn Stars
Plazh, Dhermi, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.2/5.0 (4 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hoteli Drymadess Inn eshte ndertuar ne nje nga vendet me te bukura te fshatit piktoresk te Drymadesit ndermjet detit dh ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Vela e Bardhe Hotel, Dhermi, Albania   Hotel Vela e Bardhe Vela e Bardhe Stars
Rruga Kampit te Ri, 9422 Dhërmi, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Vela e Bardhe ... me teper
€ 40.00
cmimi me i lire per nate
Ionian Hotel, Dhermi, Albania   Hotel Ionian Ionian Stars
Plazh, Dhermi, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Ionian ofron një restorant që shërben guzhine tradicionale dhe ndërkombëtare. Dhomat jane me ajër të kondicionuar ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Olivio Hotel, Dhermi, Albania   Hotel Olivio Olivio Stars
Dhermi,Vlore,Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Olivio gjendet vetem 100 m larg nga deti Jon dhe te ofron nje pamje te mrekullueshme te detit. Gjendet 1.5 km nga ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: