LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Shqiperi» Vlore»Hotele ne Vlore
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. ulet
 2. mesatare
 3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
 • Pamje nga vlore
 • Pamje nga vlore
 • Pamje nga vlore
Ju prezantojmë me poshtë hotelet e Vlorës të zgjedhur nga ne. Vlora ndodhet në jugperëndim të Shqipërisë pikërisht aty ku bashkohen deti Adriatik me detin Jon. Është një nga portet kryesore në Shqipëri që ndodhet 147 km nga Tirana dhe 130 km nga Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës. Në antikitet njihej si Aulona. Vlora është qyteti ku u shpall Pavarësia e Shqipërisë ne vitin 1912. Në Vlorë mund të vizitoni: Muzeun e Pavarësisë, Muzeun Etnografik, Muzeun Historik, Kalanë e Kaninës, plazhet, vijën bregdetare etj.
Vlora Hotel, Vlore, Albania   Hotel Vlora Vlora Stars
Justin Godar 1, Sheshi Flamurit, Vlore, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.8/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Gjendet në zemër të Vlorës. Hotel Vlora ofron dhoma me ajer te kondicionuar dhe ballkon. Restoranti shërben kuzhinë shq ... me teper
€ 31.00
cmimi me i lire per nate
Sofo Hotel, Vlore, Albania   Hotel Sofo Sofo Stars
Parku Kombetar, Llogara, Vlore, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.4/5.0 (3 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Sofo ndodhet ne Parkun Kombëtar të Llogarasë. Hotel Sofo ofron shërbime me nje cilësi të lartë në një ambjent shu ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Pavarsia Hotel, Vlore, Albania   Hotel Pavarsia Pavarsia Stars
Lagja Pavarsia, Rr.Kosova, Skele, Vlore, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.2/5.0 (6 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Pavarsia ndodhet shume pranë qendrës së qytetit dhe detit. Është një hotel që ofron mundësi shume te mira për të ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Riviera Hotel, Vlore, Albania   Hotel Riviera Riviera Stars
Rr. Nermin Vlora, Vlore, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.2/5.0 (13 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Riviera është një ndër të paktët hotele që ndodhen shumë pranë qendrës së qytetit të Vlorës dhe gjithashtu një nd ... me teper
€ 25.00
cmimi me i lire per nate
Partner Hotel, Vlore, Albania   Hotel Partner Partner Stars
Rr.Pelivan Leskaj, Skele, Vlore, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.4/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Partner është vetëm 200 metra nga qendra e qytetit, nga Xhamia Muradie dhe nga deti. Ofron ambjente te brendsheme ... me teper
€ 50.00
cmimi me i lire per nate
New York Hotel, Vlore, Albania   Hotel New York New York Stars
Uji i Ftohte, Vlore, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.1/5.0 (20 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel New York gjendet në një zone shumë terheqese te Gjirit të Vlorës e njohur edhe si zona 'Uji i Ftohte', për shkak ... me teper
€ 42.50
cmimi me i lire per nate
Paradise Beach Hotel, Vlore, Albania   Hotel Paradise Beach Paradise Beach Stars
Radhime, Orikum, Vlore, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.3/5.0 (6 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Me ballkone me pamje nga deti blu i Gjirit të Vlorës dhe i rrethuar nga kodrat e gjelbëra të Radhimës, hotel Paradise B ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Ambasador Hotel, Vlore, Albania   Hotel Ambasador Ambasador Stars
Uji i Ftohte, Vlore, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.1/5.0 (5 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim

Hotel Ambasador është një hotel i vogël modern me 21 dhoma, në zonën e Ujit të Ftohte në ... me teper

€ 25.00
cmimi me i lire per nate
Alpin Llogara Hotel, Vlore, Albania   Hotel Alpin Llogara Alpin Llogara Stars
Parku Kombetar i Llogarase, Vlore, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.9/5.0 (4 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Alpin Llogara ndodhet ne zemër të Parkut Kombëtar të Llogarasë. Me arkitekturën e tij klasike dhe moderne e cila ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Regina Hotel, Vlore, Albania   Hotel Regina Regina Stars
Radhime, Vlore, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.9/5.0 (12 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Gjendet në një pozicion dominues mbi detin e thellë blu dhe plazhin e pastër Ion Radhime, në gjirin e Vlorës. Hotel Reg ... me teper
€ 20.00
cmimi me i lire per nate
Vlora International Hotel, Vlore, Albania   Hotel Vlora International Vlora International Stars
Lagja Pavarsia, Rr.Kosova, Vlore, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.7/5.0 (8 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim

I gjendur në qendër të qytetit, pak metra nga deti, Hotel Vlora International ofron një mundësi të mirë për ata që d ... me teper

€ 54.00
cmimi me i lire per nate
Sunrise Resort Hotel, Vlore, Albania   Hotel Sunrise Resort Sunrise Resort Stars
Rr.e Pashalimanit, Orikum, Vlore, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.4/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Sunrise resort eshte nje resort i madh dhe i kendshem qe ndodhet ne brigjet e detit Jon. Ofron nje nga pamjet me te buk ... me teper
€ 25.00
cmimi me i lire per nate
Helia Hotel, Vlore, Albania   Hotel Helia Helia Stars
Radhime, Vlore, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Helia ndodhet në rrugën nacionale Vlorë-Sarandë. Me pamje të detit Jon, Hotel Helia ofron relaksin qe jeni duke k ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Te Stefi Hotel, Vlore, Albania   Hotel Te Stefi Te Stefi Stars
Qeparo Plazh, 8407, Qeparo, Albania
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hoteli ndodhet ne Qeparo vetem 12 km larg Himares dhe 49 km larg Korfuzit.Eshte ndertuar ne vitin 1993 dhe eshte rikons ... me teper
€ 25.00
cmimi me i lire per nate
Fshati Turistik Olimpia Hotel, Vlore, Albania   Hotel Fshati Turistik Olimpia Fshati Turistik Olimpia Stars
Vlore-Sarande, km 7, Radhima, Vlora, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Vetëm 7 km larg Vlorës në rrugën kombëtare që e lidh këtë qytet me Sarandën, gjendet fshati turistik Olimpia. Ai përbëh ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Regina City Hotel, Vlore, Albania   Hotel Regina City Regina City Stars
Rruga Pavlo Flloko, Vlorë, Albania
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Regina City ndodhet përgjatë bregdetit jugor të Shqipërisë dhe mirëpret mysafirët me një restorant dhe bar. Hotel ... me teper
€ 29.00
cmimi me i lire per nate
Lux Hotel, Vlore, Albania   Hotel Lux Lux Stars
Sheshi i flamurit mbi Tirana Bank, Vlore, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Lux, nje investim serioz ne fushen e hotelerise, i ideuar dhe i ndertuar me mjeshteri nga arkitekte italiane. Gje ... me teper
€ 25.00
cmimi me i lire per nate
Fshati Turistik Llogara Hotel, Vlore, Albania   Hotel Fshati Turistik Llogara Fshati Turistik Llogara Stars
Parku Kombetar Llogara, Vlora, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Tourist Village Llogara ofron akomodim ne Parkun Nacional te LLogarase, ne Vlore duke mbuluar nje zone prej 12 km ... me teper
€ 38.00
cmimi me i lire per nate
Palace Hotel, Vlore, Albania   Hotel Palace Palace Stars
Rr. Gjergj Arianiti, Vlorë
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Palace ndodhet në Vlore, vetëm 750 m nga plazhi më i afërt. Ai ofron dhoma moderne të pajisura me ajër të kondici ... me teper
€ 50.00
cmimi me i lire per nate
Vila Nika Hotel, Vlore, Albania   Hotel Vila Nika Vila Nika Stars
Rr.Dhimiter Konomi,Uji i ftohte, Vlore Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
E vendosur në zemër te bregdetit adriatik, ne zonën e quajtur “Uji i Ftohtë”, hotel Nika ndodhet 150 metra larg nga pla ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Villaggio Shehu Hotel, Vlore, Albania   Hotel Villaggio Shehu Villaggio Shehu Stars
Rr.SH8 nga Vlora-Sarande km 12 Radhime Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Apartment Villaggio Shehu gjendet ne Radhime, vetem 10 km nga Vlora. Prane struktures gjendet nje restorant dhe mysafir ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Kompleksi Edva Hotel, Vlore, Albania   Hotel Kompleksi Edva Kompleksi Edva Stars
Radhime, Vlore, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating2.8/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Struktura gjendet ne Radhime ne Vlore, disa minuta larg me makine nga Laguna e Pasha Limanit. Mysafiret e hotel Edves m ... me teper
€ 20.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: