LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Shqiperi» Velipoje»Hotele ne Velipoje
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. ulet
  2. mesatare
  3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
Velipoja eshte nje fshat bregdetar ne rrethin e Shkodres, ne veriperendim te Shqiperise. Velipoja gjendet ne derdhjen e lumit Buna (i vetmi lum i lundrueshem ne Shqiperi) aty ku ai bashkohet me detin Adriatik duke krijuar keshtu kufirin ndermjet Shqiperise dhe Malit te Zi. Pamja eshte kryesisht e paprishur me nje miksim te: bregut te detit, rrjedhjes se lumit, tokes ( si Viluni ), drureve te pishave ( Parku Nacional i Velipojes ), tokes bujqesore dhe maleve te larta. Plazhi eshte nje atraksion shume popullor ne vere. Kjo zone ka shume hotele te vegjel dhe shtepi pushimi. Gjithashtu gjendet nje treg ushqimor ku fshataret vendas shesin prodhimet e tyre te fresketa dhe Bio.
Holiday Hotel, Velipoje, Albania   Hotel Holiday Holiday Stars
Qender, Velipoje,Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Holiday ofron pushime cilësisore dhe moderne. Ketu ju mund të gjeni më të mirën për pushimet e verës me familjen ... me teper
€ 18.00
cmimi me i lire per nate
Center Park Hotel, Velipoje, Albania   Hotel Center Park Center Park Stars
Rr. Nr. 8, Plazh, Velipoje, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Fare pak metra larg detit në një pozicion tepër të favorshëm të plazhit të Velipojës ndodhet Center Park. Hoteli ka dy ... me teper
€ 15.00
cmimi me i lire per nate
Valz Hotel, Velipoje, Albania   Hotel Valz Valz Stars
Velipoje, Pulas, Shkoder, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Valz gjendet në qendër të plazhit me te bukur, më të shëndetshëm dhe me të rëndësishëm, plazhit të Velipojës. Me ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: