LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Serbi» Kopaonik»Hotele ne Kopaonik
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. ulet
  2. mesatare
  3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
Kopaonik
Family Angella Hotel, Kopaonik, Albania   Hotel Family Angella Family Angella Stars
Prostorije hotela Grand, Kopaonik, Serbi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Angella është vendosur 1770 metra mbi nivelin e detit me pamje mbi Kopaonik dhe në zemër të Parkut Kombëtar.Tele ... me teper
€ 85.00
cmimi me i lire per nate
Grand and Spa Hotel, Kopaonik, Albania   Hotel Grand and Spa Grand and Spa Stars
Prostorije hotela Grand, Kopaonik, Serbi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Grand Hotel & Spa **** ndodhet në Kopaonik, ne qendren e skive më prestigjioze në Serbi, vetem 1770m mbi nivelin e ... me teper
€ 68.00
cmimi me i lire per nate
Apartments Konaci  Hotel, Kopaonik, Albania   Hotel Apartments Konaci Apartments Konaci  Stars
Prostorije hotel Grand, Kopaonik, Serbi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Apartamente Konaci është vendosur në Kopaonik, pranë shpatit te malit,nje vende i pershtatshem per ski dhe më prestig ... me teper
€ 68.80
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: