EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-18:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
RRETH SERBISE
informacion i pergjithshem | lidhje te dobishme
Aktivitete Kulturore ne Serbi
Moti ne Serbi


Vizito SERBINE
Mireseerdhet ne faqen e Serbise. Kjo faqe ofron perzgjedhjen me te mire te hoteleve ne Serbi dhe vleresime te paanshme te klienteve. Mund te gjeni hotele te lira dhe hotelet me te vleresuara ne qytetet serbe si dhe informacion per atraksionet dhe turet ne Serbi.

Serbia ndodhet ne zonen me komforte per turistet, por pasi hoqi qafe Slobodan Miloshevicin dhe u be vend demokratik, tani vendi po troket ne deren e Europes duke u bere keshtu nje vend i sigurt per t’u vizituar. Qyteti me i vizituar ne Serbi eshte padyshim kryeqyteti, Beograd, qytet kurajoz dhe energjik. Trashegimia kulturore zbulohet ne arkitekturen dhe muzeumet, restorantet ndersa ata qe duan jeten e nates nuk do te mund te pushojne se eksploruari jeten e nates non-stop.
HOTELI I MUAJIT NE SERBI
Hostel Fair Belgrade
Hostel Fair Belgrade Vleresimi i klienteve hostel fair reviews
0 Vleresime
Vojvode Misica Nr.37-39,
Belgrade, Serbia
HOTELI ME I SHITUR NE SERBI
Hotel Belgrade City
Belgrade City hotel Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime

Savksi trg 7, Beograd, Serbi
HOTELI ME I REKOMANDUAR NE SERBI
Hotel Belgrade City
Belgrade City hotel Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime

Savksi trg 7, Beograd, Serbi
TURE NE SERBI
Genuine Serbia
Recommended tour to Serbia
Belgrade City Tour: Kalemegdan Fortress, The Republic Square, St.Sava Orthodox..
KERKIMI NE HARTE
kliko ketu »
Hotele Biznesi ne Serbi
Hotele Qyteti ne Serbi
Hotele Malore ne Serbi
Hotele Aeroporti ne Serbi


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: