Belgrade City

 
hotel rating stars

Savksi trg 7, Beograd, Serbi

Hotel Beograd City ndodhet ne qender te Beogradit, vendosur në një ndërtesë Neo-Rilindjes përballë hekurudhave dhe Stacionit të Autobusëve.Hoteli është vetëm një 5-minuta në këmbë nga Sheshi Terazije. Panairi i Beogradit, Qendra Konventa Sava dhe Beogradi Arena janë vetëm 10 minuta larg me makinë apo transport publik.Hoteli përbëhet nga dy ndërtesa të ndara, duke ofruar 4 yje dhe shërbim 3 yje.Dhomat janë të pajisur me TV kabllor,ajer te kondisjonuar,Wi-Fi dhe parkim falas .Ju lutem te vini re se taksa e qytetit 1.2 Euro per person per nate nuk eshte e perfshire ne cmim.

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim me pagese
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Kend interneti
 • Ashensor
 • Sherbim ne dhome
 • Salle konference
 • Dhome takimi
 • Sherbime per takime biznesi
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Ture
 • Shkembim valute
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Trajtim me masazh
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas

Reservations cancelled at least 2 days, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 2 days prior to the arrival date, will be charged for the first night.

Check-In: 13:00

Checkout: 11:00

Politika e krevatave shtese: te gjithe femijet mbi 2 vjec ose adult do te pagujne 15 Euro per nate per krevat shtese ne dhome