LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Shqiperi» Fier»Hotele ne Fier
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. ulet
 2. mesatare
 3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
 • Pamje nga fier
 • Pamje nga fier
 • Pamje nga fier
Në këtë faqe do të gjeni hotele në Fier të zgjedhur me kujdes nga ne. Fieri ndodhet në pjesën jugperëndimore të Shqipërisë. Është rreth 113 km nga Tirana dhe 96 km nga Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës. Në afërsi të Fierit mund të vizitoni: zonat arkeologjike të Bylisit (vendbanim i lashte ilir) dhe Apolonisë (një nga vendbanimet më të rëndësishme koloniale greke të antikitetit në Shqipëri).
Fieri Hotel, Fier, Albania   Hotel Fieri Fieri Stars
Rr. Jakov Xoxa, Sheshi Fitorja, Fier, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.2/5.0 (8 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Fieri gjendet ne qender te Fierit ne nje distance te shkurter nga institucionet kryesore te qytetit si p.sh bashk ... me teper
€ 62.00
cmimi me i lire per nate
Internacional Hotel, Fier, Albania   Hotel Internacional Internacional Stars
Rr. Cameria, prane Spitalit Rajonal, Fier, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.0/5.0 (7 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Internacional gjendet në zemër të qytetit të Fierit, ne një distancë shumë e shkurtër nga institucionet më të rën ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: