LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Shqiperi» Puke»Hotele ne Puke
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. ulet
  2. mesatare
  3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
Ne ketë faqe do te gjeni disa hotele ne Puke. Puka ndodhet ne pjesën veriore te Shqipërisë, përgjatë rrugës Durrës-Kosove. Ndodhet afërsisht 150 km nga Tirana dhe 100 km nga Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës. Është një nga qytetet shqiptare me lartësinë me te madhe mbi nivelin e detit. Skitë janë një aktivitet shume popullor ne afërsi te qytetit, megjithëse ne mjedis te zakonshëm pasi pistat e skive nuk ekzistojnë ende.
Puka HTP Hotel, Puke, Albania   Hotel Puka HTP Puka HTP Stars
Qender, Puke, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.7/5.0 (4 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Puka HTP gjendet shume prane liqenit dhe pistes se skive, i rrethuar nga gjelberimi. Hotel Puka HTP eshte resorti ... me teper
€ 25.00
cmimi me i lire per nate
Internacional Hotel, Puke, Albania   Hotel Internacional Internacional Stars
Qender, Fushe Arrez, Puke, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Internacional Fushe-Arrez ofron nje restorant, nje pishine te jashtme sezonale dhe nje shesh lojerash per femijet ... me teper
€ 12.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: