LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Maqedoni» Kavadarci»Hotele ne Kavadarci
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. ulet
  2. mesatare
  3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
Ndodhet në rajonin Tivkeš, në zemër te qendrës më të madhe të vreshtarisë në Maqedoni. Vreshtat e Tivkeš-it janë më të mëdhatë në Europën Juglindore dhe marrin emrin nga rrafshnalta në të cilën ndodhen. Tradita e vjeljes së rrushit daton që në shekullin e IVërt para erës sonë. Ndërthurja e tokës pjellore me dherat gërryes e bën këtë zonë ideale për kultivimin dhe vjeljen e rrushit. Në javën e parë të muajit Shtator, cdo vit festohet festa e "Tikveški Grozdober", festë që shënon dhe fillimin e sezonit të vjeljes së rrushit.
Villa Bella Boutique  Hotel, Kavadarci, Albania   Hotel Villa Bella Boutique Villa Bella Boutique  Stars
Rruga Moklishka 24, Vatasha Area, 1430 Kavadari, Maqedonia, (FYROM)
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Villa Bella është një hotel familjar dhe restorant që është i vendosur në periferi të qytetit Kavadar në zonën e ... me teper
€ 65.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: