LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Mali i zi» Budva»Hotele ne Budva
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. ulet
  2. mesatare
  3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
Budva
Radonjic apartments Hotel, Budva, Albania   Hotel Radonjic apartments Radonjic apartments Stars
Lastva Grbaljska 85317, Budva, Mal i Zi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Apartamente Radonjic i vendosur 2 km nga plazhi i famshëm Jaz dhe 5 km nga qendra e Budvës, Radonjiç Apartamente ndodhe ... me teper
€ 15.00
cmimi me i lire per nate
Guest House Olga Hotel, Budva, Albania   Hotel Guest House Olga Guest House Olga Stars
Mainski Put bb, Budva, Mal i Zi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Guest House Olga është e vendosur në qendër të Budvës dhe ofron dhoma me ajër të kondisjonuar, Wi-Fi falas, me TV satel ... me teper
€ 36.80
cmimi me i lire per nate
Bracera Hotel, Budva, Albania   Hotel Bracera Bracera Stars
Donji bulevar bb,Budva,Mali i Zi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Bracera
Price dose not include:
-City tax and insurance
-0.50 Euro 0-11.99 years old
me teper
€ 56.10
cmimi me i lire per nate
Vila Lux Hotel, Budva, Albania   Hotel Vila Lux Vila Lux Stars
Jadranski put, 85310 Budva, Mali i Zi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Vila Lux i ndodhur në kryeqytetin turistik të Malit të Zi, Budva. Vila Lux ofron dhoma me ajër të kondicionuar vetëm 20 ... me teper
€ 25.30
cmimi me i lire per nate
Luxury Apartments Tre Canne Hotel, Budva, Albania   Hotel Luxury Apartments Tre Canne Luxury Apartments Tre Canne Stars
Mediteranska b.b. Budva, Mal i Zi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Pamja e pare e Tre Canne lë një përshtypje të veçantë për vëzhguesit. Vetëm një vështrim në ndërtesën më të lartë dhe m ... me teper
€ 170.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: