LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Shqiperi» Valbone»Hotele ne Valbone
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. ulet
  2. mesatare
  3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
Valbona shtrihet ne rrethin e Tropojes, ne Shqiperine e Veriut. Nje zone e larte malore e banuar nga njerez te fuqishem, krenare dhe te pavarur. Emri i vertete i maleve perreth Valbones eshte Malesi e Gjakoves ( sipas emrit te qytetit te Gjakoves, ne Kosove ). Vizitore te huaj ne zone shpesh e cilesojne qe nuk e kishin idene qe nje vend i tille akoma i pazbuluar te mund te ekzistonte ne Europe. Vendasit i presin mysafiret me nje entuziazem te madh.
Bujtina Kole Gjoni Hotel, Valbone, Albania   Hotel Bujtina Kole Gjoni Bujtina Kole Gjoni Stars
Rrogam, Valbone, Tropoje, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.5/5.0 (4 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Guesthouse Kole Gjoni ndodhet 28 km nga qyteti i Bajram Currit, rreth 1 km nga fshati Valbonë dhe është 974 metra mbi n ... me teper
€ 39.00
cmimi me i lire per nate
Krojet e Rogamit Hotel, Valbone, Albania   Hotel Krojet e Rogamit Krojet e Rogamit Stars
Krojet e Rogamit, Valbone, Tropoje, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating1.6/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Krojet e Rrogamit eshte nje hotel-restorant i mrekullueshem prej druri qe gjendet prane nje pylli pishash. Ai ofron nje ... me teper
€ 23.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: