EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-18:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
RRETH SHQIPERISE
informacion i pergjithshem | lidhje te dobishme
Aktivitete Kulturore ne Shqiperi
Moti ne Shqiperi


Vizito SHQIPERINE

Mireseerdhet ne faqen e Shqiperise. Kjo faqe ofron perzgjedhjen me te mire te hoteleve ne Shqiperi dhe vleresime te paanshme te klienteve. Mund te gjeni hotele te lira dhe hotelet me te vleresuara ne qytetet shqiptare si dhe informacion per atraksionet dhe turet ne Shqiperi.


Zgjim i bukuroshes se fjetur ishte ai i vitit 1990 kur  pas izolimit autoritar komunist, Shqiperia ishte si nje e huaj  qe vinte nga nje kohe tjeter. Qytetet e saj nuk ishin mbuluar nga tymi i makinave, plazhet e saj nuk ishin ndotur nga turizmi masiv, dhe njerezit qe kishin vuajtur per nje kohe te gjate ishin pak te pergjumur dhe te hutuar. Megjithese gjerat kane ndryshuar shume qe atehere kjo toke antike ofron ende dicka shume te ralle sot ne Europe- nje veshtrim ne kulturen e saj qe eshte unike. Rritur ne nje regjim izolimi dhe privimi, Shqiperia eshte dukshem shqiptare.
HOTELI I MUAJIT NE SHQIPERI
4 star hotel in Albania
Hotele ne Valbone, Shqiperi Vleresimi i klienteve Vleresime Hotel ne Valbone
05.0 - S'ka Vleresime
Valbone, Shqiperi
HOTELI ME I SHITUR NE SHQIPERI
Hotel Airport Tirana
Airport Tirana hotel Vleresimi Klienteve
4.5/5.0 - Shkelqyeshem (28 Vleresime)

Aeroporti Nderkombetar Tirane, Shqiperi
HOTELI ME I REKOMANDUAR NE SHQIPERI
Hotel Deluxe
Deluxe hotel Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime

Rruga Teodor Keko, 1001 Tirana, Shqiperi
TURE NE SHQIPERI
Highlights of Albania Tour
Recommended tour to Albania Highlights of Albania is a classical Albanian discovery tour and one of our best sellers ...
KERKIMI NE HARTE
kliko ketu »
Hotele Biznesi ne Shqiperi
Hotele Qyteti ne Shqiperi
Hotele Malore ne Shqiperi
Hotele Aeroporti ne Shqiperi
Hotele Plazhi ne Shqiperi


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: