Familja

 
hotel rating stars

Rr. Nacionale Kucove-Ura Vajgurore km 1, Kucove, Shqiperi

Hotel Familja ne Kucove, ndodhet vetëm 200 metra nga lumi Osum dhe 800 metra nga Ura Vajgurore. Te gjitha dhomat jane me ajër të kondicionuar, TV kabllor, Wi-Fi falas, banjo private me dush. Hotel Familja ka nje bar dhe nje restorant qe ofron ushqime tradicionale. Qyteti turistik i Beratit qe ndodhet nen mbrojtjen UNESCO-se ndodhet 12 km larg. Hoteli ofron parkim falas per klientet.

Shkelqyeshem, 4.2/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Kuzhine tradicionale
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • Roje sigurie
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Shkembim valute
 • Kopsht
 • Sherbim lavanderie
 • Baby siter me pagese
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Abazhur
 • Televizion
 • Tavolina pune
 • Internet Wireless falas
 • Sporte & Aktivitete
 • Kend lojrash per femije

Reservations cancelled at least 24 hours, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 24 hours, prior to the arrival date, will be charged for the first night

Check-In: 14:00

Checkout: 12:00

Politika per krevat shtese: 5 euro