LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Kosove» Prishtina»Hotele ne Prishtina
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. ulet
 2. mesatare
 3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
 • Pamje nga prishtina
 • Pamje nga prishtina
 • Pamje nga prishtina
Prishtina është kryeqyteti i vendit më të ri në botë, Kosove dhe në të njëjtën kohë në qyteti më i madh i Kosovës. Prishtina është e njohur për rolin e saj metropolian për zhvillimin ekonomik, me urbanizëm bashkëkohor dhe shërbime efikase dhe të integruara mirë në zhvillimet rajonale dhe ndërkombëtare, qendër e jetës së pasur kulturore, arsimore, sportive.. Rezultatet paraprake të regjistrimit të popullsisë 2011 tregojne se popullsia e Prishtinës arrin ne 198.000 banore..Qyteti ka një popullsi shumicë shqiptare, së bashku me komunitetet tjera më të vogla, duke përfshirë boshnjakët, romët dhe të tjerët. Prishtina është qendër administrative, arsimore dhe kulturore të Kosovës. Ketu ndodhet Universiteti i Prishtinës dhe Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës. Në këtë faqe ju do të gjeni një listë me hotele ne Prishtinë,, me pershkrimet, vleresimet e klienteve, fotot, harta e hoteleve dhe çmimet.
Luxor Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Luxor Luxor Stars
Rr. Shpetim Robaj, PN, Prishtine, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Nese deshironi qetesi,ejani ne Hotelin Luxor i cili gjindet ne pjesen me te bukur te Prishtines (Germi) vetem 1,5 km. n ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Sara Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Sara Sara Stars
Rr. Maliq Pash Gjinolli, Nr.8, Prishtine, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hoteli gjendet në qendrën e vjetër të qytetit.Hoteli përbëhet nga 33 dhoma standarde, dhoma me xhakuzi, apartmane si dh ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Emerald Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Emerald Emerald Stars
Rr. 'Magjistralja Prishtine-Shkup', pn. Prishtine
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
As the first Hotel/Resort and Conference hotel in Kosovo, Emerald Hotel combines eleg ... me teper
€ 92.00
cmimi me i lire per nate
Aviano Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Aviano Aviano Stars
M9, Sllatinë e Madhe, 1km nga Airporti, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Aviano eshte hoteli me i afert nga Aeroporti Nderkombetari Prishtines me vetem 1 kliometer largesi, Ndersa nga kr ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Garden Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Garden Garden Stars
Rr.Tahir Zajmi, Nr.30 Kalabrija, Prishtine, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Garden është hotel i ri, dhe njëri prej hoteleve më presitigjioz, i pozicionuar 3 km larg qendrës së Prishtinës. ... me teper
€ 80.10
cmimi me i lire per nate
Adria International Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Adria International Adria International Stars
Rr. Ahmet Krasniqi, PN, Prishtine, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Mirë se vini në Hotel Adria !Hotel Adria është ndër hotelet më të mira në Prishtinë, Kosovë. Në fqinjësi me ambasadat d ... me teper
€ 40.00
cmimi me i lire per nate
Golden Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Golden Golden Stars
Rr.Motrat Qiriazi, PN, 10 000, Prishtine, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Golden Hotel ndodhet në qendër të Prishtinës dhe është 5 minuta larg nga shumica e institucioneve të Qeverisë së Kosovë ... me teper
€ 59.00
cmimi me i lire per nate
Ora Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Ora Ora Stars
Rr.Anton Z.Cajupi, Nr.4, Prishtina, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Gjendet ne qender te Prishtines. Hotel ora eshte vetem 150m larg nga Sheshi 'Nena Tereze'. Ofron nje restoran, parking ... me teper
€ 36.00
cmimi me i lire per nate
Begolli Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Begolli Begolli Stars
Rr. Maliq Pash Gjinolli, Nr.8, Prishtine, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Begolli përmban një përzgjedhje e dhoma dhe suita të rregulluara bukur, është përhapur në të gjithë 5 kate, një h ... me teper
€ 44.00
cmimi me i lire per nate
International Prishtina&SPA Hotel, Prishtina, Albania   Hotel International Prishtina&SPA International Prishtina&SPA Stars
Rr. Rruga e Shkupit PN, Prishtine, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel International Prishtina & SPA ndodhet ndodhet në Veternik, me një pamje të bukur mbi Prishtinën vetem 3.2 km ... me teper
€ 73.50
cmimi me i lire per nate
Vita Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Vita Vita Stars
M9, Vragoli, 1km nga Airporti, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Vita gjendet në magjistralen Prishtinë – Pejë afër Aeroportit “Adem Jashari” në Sllatinë ofron të gjitha kushtet ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Kika Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Kika Kika Stars
Rr. Andrea Gora, pn. 10000, Prishtine, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Kika sh.p.k. ofron akomodim në Prishtinë afer Monumentit të Skënderbeut Prishtinë dhe Monumentit NEW BORN. Vetem ... me teper
€ 28.00
cmimi me i lire per nate
Prishtina Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Prishtina Prishtina Stars
Rr.Pashko Vasa, Nr.20 Pejton, Prishtine, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Prishtina është një ndër hotelet më prestigjioze, nëPrishtinë. Me arkitekturën e tij unike, të projektuar në mëny ... me teper
€ 58.00
cmimi me i lire per nate
Semitronix Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Semitronix Semitronix Stars
Rr. Lidhja e Pejes, p.n. Prishtine, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Semitronix Hotel ndodhet vetëm 12 km nga Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës, 10 minu ... me teper
€ 63.00
cmimi me i lire per nate
Nartel Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Nartel Nartel Stars
Rr.Shefqet Shkupi, Prishtina, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hoteli Nartel ndodhet ne qender te Prishtinës. Eshte nje hotel modern me 4 yje dhe është vetëm një 10-minuta në këmbë l ... me teper
€ 82.00
cmimi me i lire per nate
Sirius Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Sirius Sirius Stars
Rr.Agim Ramadani, 10 000, Prishtine, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Lokacion i përshtatshëm në qendër të Prishtinës, nga ku mysafirët mund të kenë qasje të lehtë në të gjitha vendet inter ... me teper
€ 88.00
cmimi me i lire per nate
Afa Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Afa Afa Stars
Rr.Ali Kelmendi, Nr.15, 10 000, Prishtine, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Afa është objektit hotelier me i këndshmi i Prishtinës. Vetëm një shëtitje pesë minuta nga rrugët kryesore, ndërt ... me teper
€ 60.00
cmimi me i lire per nate
Ulpiana Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Ulpiana Ulpiana Stars
Rr. Devet Jugovica, b.b, Gracanica, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Ulpiana është një ndër përfaqësuesit më të mirë rreth turizmit vendas, i vendosur vetëm pakë kilometra larg nga k ... me teper
€ 20.00
cmimi me i lire per nate
Aldi Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Aldi Aldi Stars
Caglavice, Nr.303 Caglavice, Prishtine, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Ndodhet vetëm 2 km nga qendra e Prishtinës, Hotel Aldi është një zgjedhje e përkryer për udhëtarët dhe njerëzit e bizne ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Royal Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Royal Royal Stars
Rr.Pashko Vasa, Nr.3 Pejton, Prishtine, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Royal është një hotel i ri, the njeri ndër hotelet më prestigjioze në qendër të Prishtinës. Hotel me shumë shije ... me teper
€ 60.00
cmimi me i lire per nate
La Corte Hotel, Prishtina, Albania   Hotel La Corte La Corte Stars
Rr. Agim Ramadani, pn. Prishtine, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
I vendosur në Prishtinë, 300 metra nga Bulevardi Nëna Terese dhe Statuja e Skënderbeut, Monumenti NEW BORN është 500 ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Lyon Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Lyon Lyon Stars
Rr.Isa Kastrati, Nr. 91, Prishtine, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Lyon i vendosur 500 metra nga qendra e Prishtinës, recepsjon 24 orë-sh, gjithashtu ofron restorant dhe një bar.Të ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Ambasador Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Ambasador Ambasador Stars
Rr.Adrian Krasniqi, Nr.1, Prishtine, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Ambasador gjendet në pjesën qendrore të Prishtinës. Ambienti i brendshëm e bën të përshtatshëm për veprime dhe ng ... me teper
€ 67.20
cmimi me i lire per nate
Town Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Town Town Stars
Rr. Robert Doll, PN. Pejton, Prishtine, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Town është një hotel i vogël buxhetor dhe i qetë, ka filluar punen në vitin 2015. Dhomat janë standarde por te pastra d ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Swiss Diamond Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Swiss Diamond Swiss Diamond Stars
Sheshi Nene Tereza, 10000, Prishtine, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotelit Swiss Diamond i eshte akorduar Cmimi 5 Stars Diamond Award International nga Akademia Amerikane e Shkences se H ... me teper
€ 145.00
cmimi me i lire per nate
Princi i Arberit Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Princi i Arberit Princi i Arberit Stars
Rr. Asllan Pireva, Kodra e Trimave, Prishtine, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Me një profesionalizëm të gjatë në fushën e hotelieris, Hotel Princi i Arbërit daton që nga viti 2002, pikë së pari mik ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Parlament Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Parlament Parlament Stars
Rr. Zenel Salihu,nr1,Prishtine,Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Një hotel i bukur, i vendosur në lagjen e vjetër të qytetittë Prishtinës, një lagje që është karakteristike, simpatike, ... me teper
€ 50.40
cmimi me i lire per nate
Holiday Resort Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Holiday Resort Holiday Resort Stars
rr. fsh. Slatine e Madhe, pn, Prishtine, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Kompleksi turistik “Holiday Resort” ndodhet në Sllatinë e Madhe vetëm 10 km larg kryeqytetit dhe 3 km larg Aeroportit N ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Gracanica Hotel, Prishtina, Albania   Hotel Gracanica Gracanica Stars
Rr. Dragana Ristica, b.b, Gracanice, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Një vend për t'u çlodhur në ajër të pastër dhe të qetë në fshat, vetëm 15 minuta nga Prishtina (Prishtinë) qendra e qyt ... me teper
€ 50.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: