LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Shqiperi» Gjirokaster»Hotele ne Gjirokaster
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. ulet
 2. mesatare
 3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
 • Pamje nga gjirokaster
 • Pamje nga gjirokaster
 • Pamje nga gjirokaster
Në këtë faqe do të gjeni disa hotele në Gjirokastër. Gjirokastra është një qytet i rëndësishëm në jug të Shqipërisë, zonë e Trashëgimisë Botërore të UNESCOS dhe një “Qytet Muze”. Është rreth 232 km nga Tirana dhe 25 km nga pika kufitare e Kakavijës. Në Gjirokastër mund të vizitoni: shtëpitë prej guri, kalanë e Gjirokastrës, Muzeun e Armeve, Muzeun Etnografik, Kishën e Labovës se Kryqit ne fshatin me te njëjtin emër, zonën arkeologjike te Antigonese, fshatin e Saranqinishtit, rrënojat e Adrianapolit të lashtë në fshatin Sofratik.
Babameto Hostel Hotel, Gjirokaster, Albania   Hotel Babameto Hostel Babameto Hostel Stars
Qendra Babameto, Lgj. Teqe, Gjirokaster, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating5.0/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hostel Babameto në Gjirokastër gjendet në një nga shtëpitë më tradicionale në zemër të qytetit të vjetër të Gjirokastrë ... me teper
€ 12.00
cmimi me i lire per nate
Gjirokastra Hotel, Gjirokaster, Albania   Hotel Gjirokastra Gjirokastra Stars
Lgj. Partizani, Rr. Sheazi Como, Gjirokaster, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.6/5.0 (10 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Me një kapacitet prej 7 dhomash, Hotel Gjirokastra është një vend i përkryer për cilindo që dëshiron të provoje kuzhin ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Number One Hotel, Gjirokaster, Albania   Hotel Number One Number One Stars
Lgj.Varosh, Gjirokaster, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.4/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Number One ndodhet 200 metra nga qendra e re e Gjirokastrës dhe 500 metra nga qyteti i vjetër i Gjirokastrës. Hot ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Kalemi Hotel, Gjirokaster, Albania   Hotel Kalemi Kalemi Stars
Lgj. Palorto, Rr. Kerculles, Gjirokaster, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.4/5.0 (21 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim

I pozicionuar në lagjen e vjetër të Gjirokastrës, Hotel Kalemi ofron nje pamje te mrekullueshme të këtij qyteti. Hot ... me teper

€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Cajupi Hotel, Gjirokaster, Albania   Hotel Cajupi Cajupi Stars
Sheshi Cerciz Topulli, Gjirokaster, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.4/5.0 (9 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim

Hotel Cajupi ndodhet në zemër të Gjirokastrës para se të hysh në pazarin e vjetër dhe më ... me teper

€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Argjiro Hotel, Gjirokaster, Albania   Hotel Argjiro Argjiro Stars
Rr. Gjin Zenebisi, Gjirokaster, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Nga një ndërtesë e braktisur sot në një hotel elite. Hotel Argjiro është i vendosur në zemër të qendrës historike të qy ... me teper
€ 45.00
cmimi me i lire per nate
Bineri Hotel, Gjirokaster, Albania   Hotel Bineri Bineri Stars
Rr. Zejtareve, Pazar, Gjirokaster, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Bineri, një hotel tradicional në Gjirokastër, ju ofron një eksperiencë të mrekullueshme. Hoteli ka 14 dhoma të re ... me teper
€ 42.00
cmimi me i lire per nate
Kodra Hotel, Gjirokaster, Albania   Hotel Kodra Kodra Stars
Rruga e 'Zejtareve' ish shtatorja e Enver Hoxhes Pazar. Gjirokaster,Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Kodra gjendet ne qytetin e vjeter te Gjirokastres. Ai ka nje arkitekture karakteristike te nje shtepie gjirokastr ... me teper
€ 36.00
cmimi me i lire per nate
Kalemi 2 Hotel, Gjirokaster, Albania   Hotel Kalemi 2 Kalemi 2 Stars
Rr.Alqi Kondi, 6001, Gjirokaster, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Kalemi 2 gjendet ne qytetin e vjeter te Gjirokastres. Ai ka nje tarrace me pamje nga qyteti. Kjo shtepi-hotel e mrekull ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
The First Hotel, Gjirokaster, Albania   Hotel The First The First Stars
Rr. 18 Shtatori, Gjirokaster, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating2.2/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel The First i ndërtuar në vitin 2003 ndodhet afër Pallatit të Sportit në një zonë plot gjalleri ne qender të qyteti ... me teper
€ 21.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: