LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Kosove» Gjilan»Hotele ne Gjilan
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. ulet
  2. mesatare
  3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
Gjilan
Queen Vali Palace  Hotel, Gjilan, Albania   Hotel Queen Vali Palace Queen Vali Palace  Stars
Vali Ranch – Perlepnice, Gjilan, Kosovë
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hoteli Queen Vali Palace eshte I vendosur afer Vali Ranch ne rajonin e Gjilanit dhe eshte I pajisur me te gjitha funksi ... me teper
€ 89.00
cmimi me i lire per nate
Kristal Hotel, Gjilan, Albania   Hotel Kristal Kristal Stars
Rr. Sheshi R.Mala dhe N. Berisha, Gjilane, Kosove
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Kristal eshte nje Hotel atraktive eshte i pozicionuar ne qender te Gjilanit, ka nje ambient shum te mire, dhe ofr ... me teper
€ 40.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: