LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Shqiperi» Tirane»Hotele ne Tirane
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. ulet
 2. mesatare
 3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
 • Pamje nga tirane
 • Pamje nga tirane
 • Pamje nga tirane
Më poshtë do të gjeni një shumëllojshmëri hotelesh në Tirane nga buxhetorët tek luksozët. Tirana është kryeqyteti i Shqipërisë dhe qendra më e rëndësishme ekonomike dhe politike në vend. Ajo u ndërtua në vitin 1614 nga Sulejman Pasha i Mulletit, por deri në vitin 1920, kur u shpall kryeqytet për shkak të pozitës gjeografike pak a shumë në mes të vendit, ishte një qytet pa ndonjë rendësi të veçantë. Në vitet e fundit Tirana është transformuar plotësisht nga një qytet i zymtë ngjyrë gri i stilit komunist, në një kryeqytet modern, plot ngjyra dhe me një ndikim të madh evropian. Në Tiranë mund të vizitoni: Muzeun Historik Ndërkombëtar, Xhaminë e Etem Beut, Sahatin, Kompleksin e Ministrive, Bllokun, Pallatet Shumëngjyrëshe, Parkun etj. Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës ndodhet 20 km nga qyteti.
Deluxe Hotel, Tirane, Albania   Hotel Deluxe Deluxe Stars
Rruga Teodor Keko, 1001 Tirana, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Disponueshme
Hotel Deluxe ndodhet ne Tirane, 29 km larg nga Durrësi. Hoteli ofron një restorant, bar dhe internet falas në të gjitha ... me teper
€ 46.00
cmimi me i lire per nate
Mondial Hotel, Tirane, Albania   Hotel Mondial Mondial Stars
Rr. Muhamet Gjollesha, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hoteli ndodhet 1000 m larg nga qendra e qytetit në afërsi të Bankës Ndërkombëtare Greke dhe Bankës I.C. Duke qëndruar t ... me teper
€ 80.00
cmimi me i lire per nate
Kastrati Tirana & Tower Hotel, Tirane, Albania   Hotel Kastrati Tirana & Tower Kastrati Tirana & Tower Stars
Sheshi Italia, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.8/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hoteli ndodhet ne një zone te qete ne zemër te qytetit, afër Parkut Kombëtar, Liqenit artificial dhe Kopshtit Zoologjik ... me teper
€ 175.00
cmimi me i lire per nate
Millennium Hotel, Tirane, Albania   Hotel Millennium Millennium Stars
Rr. Murat Toptani, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.8/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Millennium gjendet në qendër të Tiranës, vetem 300 metra nga Sheshi Skënderbej. Ai ofron një snack bar. Te gjitha ... me teper
€ 48.00
cmimi me i lire per nate
Dajti Tower Belvedere Hotel, Tirane, Albania   Hotel Dajti Tower Belvedere Dajti Tower Belvedere Stars
Parku Kombetar i Malit te Dajtit, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.5/5.0 (2 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Dajti Tower Belvedere ndodhet në pikën turistike të parkut natyror të malit të Dajtit 1200 m mbi nivelin e detit. ... me teper
€ 45.00
cmimi me i lire per nate
Serenity Hotel, Tirane, Albania   Hotel Serenity Serenity Stars
Rruga e Bogdaneve nr 4, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.7/5.0 (5 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Serenity ndodhet ne Tirane dhe ofron nje akomodim me ajer te kondicionuar. Hoteli gjithashtu ofron: linje interne ... me teper
€ 37.00
cmimi me i lire per nate
Te Stela Resort Hotel, Tirane, Albania   Hotel Te Stela Resort Te Stela Resort Stars
Autostrada Tirana-Durres, Km. 7, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.7/5.0 (2 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Resort Te Stela ndodhet në autostradën Tiranë-Durres, km i 7-te nga Tirana. Është një resort ku ju mund të gjeni gjithc ... me teper
€ 39.00
cmimi me i lire per nate
Airport Tirana Hotel, Tirane, Albania   Hotel Airport Tirana Airport Tirana Stars
Aeroporti Nderkombetar Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.5/5.0 (28 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Airport Tirana është një hotel luksoz dhe prestigjoz i vendosur vetëm pak metra larg Aeroportit “Nënë Tereza”, i ... me teper
€ 22.00
cmimi me i lire per nate
Best Western Nov Hotel, Tirane, Albania   Hotel Best Western Nov Best Western Nov Stars
Rr.Gjin Bue Shpata, God.27, H.1, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.6/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hoteli gjendet prane stadiumit ”Selman Stermasi” dhe eshte zgjidhja e duhur per cdokend qe deshiron te udhetoje ne Tira ... me teper
€ 70.00
cmimi me i lire per nate
Classic Hotel, Tirane, Albania   Hotel Classic Classic Stars
Rr. Sulejman Delvina, Nd.61, H.2, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.6/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim

Hotel Classic ndodhet disa minuta larg me makine nga qendra e qytetit, jo shumë larg qendrave të biznesit, zyrave qe ... me teper

€ 50.00
cmimi me i lire per nate
Kruja Hotel, Tirane, Albania   Hotel Kruja Kruja Stars
Rr.Mine Peza, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.5/5.0 (7 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Kruja ndodhet në pjesën qendrore të Tiranës 200 m larg sheshit Skënderbej, në një rrugë të këndshme e të qetë. Në ... me teper
€ 40.00
cmimi me i lire per nate
Stela Hotel, Tirane, Albania   Hotel Stela Stela Stars
Rr.Dibres, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.5/5.0 (4 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Një hotel tre yjesh që ofron shërbim 4 yjesh, hotel Stela ndodhet në zemër të Tiranës, vetëm 100 m larg sheshit Skënder ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Tirana International and Conference Center Hotel, Tirane, Albania   Hotel Tirana International and Conference Center Tirana International and Conference Center Stars
Sheshi Skenderbej, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.2/5.0 (2 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Një ndër hotelet më prestigjioze dhe më të mëdhenj në Shqipëri, me një vendndodhje në zemër të qytetit, në sheshin Skën ... me teper
€ 75.00
cmimi me i lire per nate
Theranda Hotel, Tirane, Albania   Hotel Theranda Theranda Stars
Rr. Andon Z. Cajupi, Tirana, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.4/5.0 (14 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim

Theranda është një hotel i ri i stilit butik, pranë qendrës së Tiranës, vetëm disa minuta larg zonës se Bllokut që n ... me teper

€ 40.00
cmimi me i lire per nate
Doro City Hotel, Tirane, Albania   Hotel Doro City Doro City Stars
Rr. Muhamed Gjollesha, Nd. 38, Tirana, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.4/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel luksoz me kater yje qe karakterizon traditen, prestigjin dhe mikpritjen ne nje atmosfere te qete.
Hoteli gjend ... me teper
€ 52.00
cmimi me i lire per nate
Elysee Hotel, Tirane, Albania   Hotel Elysee Elysee Stars
Rr. Themistokli Germenji 2/173, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.4/5.0 (2 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
I pozicionuar afër qendrës në një zonë elegante të Tiranës, jo shumë larg parkut natyror të qytetit, hotel Elysee është ... me teper
€ 50.00
cmimi me i lire per nate
Golden City Hotel, Tirane, Albania   Hotel Golden City Golden City Stars
Rr. Myslym Shyri (prapa Big Market), Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.3/5.0 (2 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Për këdo që dëshiron të përjetojnë nje qendrim te ngrohte me nje çmim të mirë e të përballueshem, Hotel Golden City ësh ... me teper
€ 49.00
cmimi me i lire per nate
Brilant Antik Hotel, Tirane, Albania   Hotel Brilant Antik Brilant Antik Stars
Rr.Jeronim De Rada, Nr.89, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.4/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Në qendër të qytetit, me një stil unik dhe të mahnitshem, vetëm disa hapa larg nga Parlamenti, hotel Brilant Antik në n ... me teper
€ 63.00
cmimi me i lire per nate
Green House Hotel, Tirane, Albania   Hotel Green House Green House Stars
Rr.Jul Variboba, Nr 6, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.3/5.0 (4 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim

I pozicionuar afër ambasadës së SHBA-së, në një zonë të qetë dhe moderne të Tiranës, vetëm disa minuta larg ndërtesa ... me teper

€ 60.00
cmimi me i lire per nate
Vila Tafaj Hotel, Tirane, Albania   Hotel Vila Tafaj Vila Tafaj Stars
Rr.Mine Peza, Nr. 86, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.2/5.0 (17 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Vila Tafaj gjendet në qender të kryeqytetit shqiptar dhe është ndërtuar në vitet ’30 sipas nje stili italian. Vila Tafa ... me teper
€ 50.00
cmimi me i lire per nate
Bujtina e Gjelit Hotel, Tirane, Albania   Hotel Bujtina e Gjelit Bujtina e Gjelit Stars
Rr.Don Bosko, Nr.1, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.2/5.0 (6 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Bujtina e Gjelit eshte ndertuar ne 1994 nga nje familje me lidhje te fuqishme me artin shqiptar dhe vlerat tradicionale ... me teper
€ 60.00
cmimi me i lire per nate
Rogner Tirana Hotel, Tirane, Albania   Hotel Rogner Tirana Rogner Tirana Stars
Bulevardi Deshmoret e Kombit, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.2/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hoteli ndodhet në bulevardin kryesor të Tiranës, në afërsi të Ministrisë së Financave, Pallatit te Presidencës dhe shum ... me teper
€ 89.00
cmimi me i lire per nate
Xheko Imperial Hotel, Tirane, Albania   Hotel Xheko Imperial Xheko Imperial Stars
Rr. Ibrahim Rugova, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.0/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim

Një mikpritje e ngrohte ju pret tek Hotel Xheko Imperial, i pozicionuar në një kënd të qetë të një prej lagjeve me e ... me teper

€ 76.00
cmimi me i lire per nate
Bristol Hotel, Tirane, Albania   Hotel Bristol Bristol Stars
Rr.Nikolla Jorgo, 24/5, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.9/5.0 (5 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim

Kemi kënaqësinë t’ju prezantojme një hotel të ri, por me një përvojë 15 vjeçare në fushën e hotelerisë.  Hotel ... me teper

€ 40.00
cmimi me i lire per nate
Europa Hotel, Tirane, Albania   Hotel Europa Europa Stars
Rr.Myslym Shyri, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.9/5.0 (21 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim

Hotel Europa ndodhet vetëm pak metra larg nga një prej rrugëve më të famshme të Tiranës për dyqanet e shumta, Rr. “M ... me teper

€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Alpin Hotel, Tirane, Albania   Hotel Alpin Alpin Stars
Rr. Siri Kodra, Nr 20, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.5/5.0 (6 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim

Gjendet ne nje zone te qete te Tiranes, vetem 10 min larg nga Sheshi Skenderbej. Hotel Alpin ka nje bar dhe nje sall ... me teper

€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Green Hotel, Tirane, Albania   Hotel Green Green Stars
Vaqarr, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.5/5.0 (4 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Miresevini ne Hotel Green  nje nga hotelet me prestigjioze me tre yje ne Tirane.
Me arkitekturen e tij unike Ho ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Teatri Kame Hotel, Tirane, Albania   Hotel Teatri Kame Teatri Kame Stars
Fshati Ibe, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Teatri Kame Resort ndodhet 20 km larg kryeqytetit Tiranë në kodrën e Ibës, afër lumit Erzen. Teatri Kame është krijuar ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Bermon Hotel, Tirane, Albania   Hotel Bermon Bermon Stars
Rr.Aleksander Moisiu, Nr 12, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.3/5.0 (2 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim

Bermoni është një hotel modern i ndërtuar në vitin 2002, ndodhet në periferi të Tiranës afër Kinostudios, rreth 10 m ... me teper

€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Aurelis Hotel, Tirane, Albania   Hotel Aurelis Aurelis Stars
Autostrada Tirane-Durres, Km 9 perballe Megatek, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.4/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Aurelis karakterizon traditen, prestigjin dhe mikpritjen ne nje atmosfere te qete. Hoteli eshte i pozicionuar ne ... me teper
€ 20.00
cmimi me i lire per nate
SarOtel Hotel, Tirane, Albania   Hotel SarOtel SarOtel Stars
Rr. Kostandin Kristoforidhi, Nr. 1, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel SarOtel gjendet në qendër të Tiranës, vetëm një hap larg nga Sheshi Skenderbej. Hotel Sar'Otel ofron një bar, Wi- ... me teper
€ 70.00
cmimi me i lire per nate
Broadway Hotel, Tirane, Albania   Hotel Broadway Broadway Stars
Rr. Emin Duraku, Nr. 8, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Broadway një ndër hotelet më luksoze në Tiranë, ndertuar në vitin 2003, gjendet në një nga zonat më të preferuara ... me teper
€ 50.00
cmimi me i lire per nate
Best Western Premier Ark Hotel, Tirane, Albania   Hotel Best Western Premier Ark Best Western Premier Ark Stars
Prane Aeroportit Nderkombetar Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Best Western Premier Ark ndodhet afer Aeroportit Nderkombetar te Tiranes, vetem 20 minuta nga qendra e Tiranes. A ... me teper
€ 74.00
cmimi me i lire per nate
Capital Hotel, Tirane, Albania   Hotel Capital Capital Stars
Rruga Qemal Stafa, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hapur në vitin 2012, hoteli plot stil Tirana Capital ndodhet në Qytetin e Vjetër te Tiranës, pranë Prokurorisë së Përgj ... me teper
€ 43.00
cmimi me i lire per nate
Continental Resort Hotel, Tirane, Albania   Hotel Continental Resort Continental Resort Stars
Qender Vore, Autostrada Tirane-Durres
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Continental gjendet vetem 10 minuta larg nga Tirana, ne qender te Vores. Disponon 44 dhoma nder te cilat 4 aparta ... me teper
€ 50.00
cmimi me i lire per nate
Boutique Vila Verde Hotel, Tirane, Albania   Hotel Boutique Vila Verde Boutique Vila Verde Stars
Rr. Isa Buletini, Nr. 1, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.1/5.0 (2 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Boutique Vila Verde u themelua në Shkurt të vitit 2014. Ndodhet në qendër të Tiranës, vetëm 500 metra nga sheshi ... me teper
€ 35.00
cmimi me i lire per nate
Guesthouse Mary Hotel, Tirane, Albania   Hotel Guesthouse Mary Guesthouse Mary Stars
Rr. Gjergj Kastrioti, Nr.5, Kthesa e Kamzes, Tirane
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Guesthouse Mary gjendet në Tiranë, 4 km nga qendra dhe shumë afër e Spitalit Hygeia. Hoteli ofron parkim falas dhe linj ... me teper
€ 14.00
cmimi me i lire per nate
Jolly Hotel, Tirane, Albania   Hotel Jolly Jolly Stars
Rr. Tefta Tashko Koco, Nr. 2, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Jolly gjendet ne qender te Tiranes, vetem 500 m larg Kalase se Tiranes. Prane hotelit gjendet nje treg i madh ush ... me teper
€ 31.00
cmimi me i lire per nate
Colosseo Tirana Hotel, Tirane, Albania   Hotel Colosseo Tirana Colosseo Tirana Stars
Rruga e Durresit, sheshi Adem Jashari, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim

Hotel Colosseo Tirana ndodhet 1 km nga Sheshi Skenderberg. Secila nga dhomat është me ajer të kondicionuar, me një T ... me teper

€ 60.00
cmimi me i lire per nate
Class Hotel, Tirane, Albania   Hotel Class Class Stars
Autostrada Tirane-Durres, km 11, Vore, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Nje hotel i ri qe gjendet ne km e 11-te te autostrades kryesore Tirane-Durres, nje zone biznesi mjaft e frekuentuar ko ... me teper
€ 40.00
cmimi me i lire per nate
Arber Hotel, Tirane, Albania   Hotel Arber Arber Stars
Rr.Bardhok Biba, Nr.59, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim

Hotel Arber, ndërtuar në vitin 2001 ndodhet në qendër të Tiranës, fare pranë institucioneve shtetërore dhe kulturore ... me teper

€ 45.00
cmimi me i lire per nate
Oxford Hotel, Tirane, Albania   Hotel Oxford Oxford Stars
Rr. Xhorxhi Martini, Nr. 10, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
I vendosur ne qender te qytetit te vjeter, Oxford eshte nje hotel i stilit boutique. Kokteil-bari ne tarrace te ofron n ... me teper
€ 90.00
cmimi me i lire per nate
Nirvana Hotel, Tirane, Albania   Hotel Nirvana Nirvana Stars
Rr. Edit Durham, Nr. 96/2, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hoteli Nirvana ndodhet pak metra larg nga qendra e Tiranës. Është një vend ideal si për turistet ashtu edhe per njerëzi ... me teper
€ 60.00
cmimi me i lire per nate
Eagle Hotel, Tirane, Albania   Hotel Eagle Eagle Stars
Rr. Sami Frasheri, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Lot Boutique ... me teper
€ 40.00
cmimi me i lire per nate
Opera Hotel, Tirane, Albania   Hotel Opera Opera Stars
Rr. Urani Pano, Tirana, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Opera është nje hotel elegant i vendosur në zemër të Tiranës, përmban një restorant dhe WiFi falas në dispozicion ... me teper
€ 65.00
cmimi me i lire per nate
The Rooms Hotel, Tirane, Albania   Hotel The Rooms The Rooms Stars
Rr. Sami Frasheri, Nr.56, Tirana, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
The Rooms është një hotel i ri dhe ekskluziv me 4 yje qe ndodhet ne nje zone te preferuar te Tiranes, jo larg aeroporti ... me teper
€ 75.00
cmimi me i lire per nate
Firenze Hotel, Tirane, Albania   Hotel Firenze Firenze Stars
Blv Zogu I; Nd.22; H.7, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Ky hotel i kendshem i ndertuar ne vitin 2003 ndodhet ne qender te Tiranes. Dhomat jane rehatshme me mobilim elegant dhe ... me teper
€ 50.00
cmimi me i lire per nate
MonarC Hotel, Tirane, Albania   Hotel MonarC MonarC Stars
Kryqezimi i Rr.George W. Bush me Blv.Zhan d'Ark, Nr. 15/2, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Monarc është një hotel Boutique luksoz dhe i klasit të lartë në qendër të kryeqytetit të Shqipërisë, Tiranës, në ... me teper
€ 80.00
cmimi me i lire per nate
Patricia Hotel, Tirane, Albania   Hotel Patricia Patricia Stars
Rruga Fortuzi 35, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Patricia është e vendosur 500 metra nga qendra e Tiranës. Ajo ofron një bar dhe restorant që shërben specialitete ... me teper
€ 40.00
cmimi me i lire per nate
Queen Hotel, Tirane, Albania   Hotel Queen Queen Stars
Rr.Shkelqim Fusha prane Qendres Kristal, Tirane
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Queen eshte një prej hoteleve më të reja të kryeqytetit. I vendosur pranë qendrës Kristal, vetëm pak metra mbi Un ... me teper
€ 40.00
cmimi me i lire per nate
Austria Hotel, Tirane, Albania   Hotel Austria Austria Stars
Rruga e Dibres, Nr. 18
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Austria ndodhet në Tiranë, vetëm 400 metra nga Sheshi Skenderberg. Çdo dhomë në këtë hotel është e pajisur me aje ... me teper
€ 55.00
cmimi me i lire per nate
La Boheme Hotel, Tirane, Albania   Hotel La Boheme La Boheme Stars
Rr. Abdyl Frasheri, VESA CENTER (kati 10), Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel La Boheme, ndodhet në lagjen e famshme 'Bllok' të Tiranës. Hotel La Boheme ofron restorant, spa dhe një palestër. ... me teper
€ 70.00
cmimi me i lire per nate
Park Hotel, Tirane, Albania   Hotel Park Park Stars
Rr. Aleksandri i Madh, Pallati Y&S Park Hotel, Tirane, Albania
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Park Hotel ndodhet në Tiranë, 3 km nga Sheshi Skenderberg dhe 3.1 km nga Sky Tower. Të gjitha dhomat janë të pajisura m ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Comfort Hotel, Tirane, Albania   Hotel Comfort Comfort Stars
Rr. Fortuzi, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Comfort është ndërtuar ne 2007 në katin e parë te një apartamenti. Ndodhet afër qendrës së Tiranës, vetëm disa me ... me teper
€ 50.00
cmimi me i lire per nate
Dinasty Hotel, Tirane, Albania   Hotel Dinasty Dinasty Stars
Rr. Margarita Tutulani, Tirana, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Dynasty është një hotel që para së gjithash vlerëson rëndësinë e mirëqenies së mysafireve te tij gjatë pushimeve të tyr ... me teper
€ 60.00
cmimi me i lire per nate
Diplomat Fashion Hotel, Tirane, Albania   Hotel Diplomat Fashion Diplomat Fashion Stars
Blv. Bajram Curri, Nd.36 H.1, Tirane, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim

Hotel Diplomat Fashion ndodhet 10 minuta larg qendrës se Tiranës dhe pak minuta nga vëllai i tij « i madh) Hote ... me teper

€ 52.00
cmimi me i lire per nate
Dream Hotel, Tirane, Albania   Hotel Dream Dream Stars
Rruga 'Qemal Stafa' 176/1, 1001 Tirana, Albania
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim