LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Kosove» Brezovice»Hotele ne Brezovice
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. ulet
  2. mesatare
  3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
Brezovice
Molika Hotel, Brezovice, Albania   Hotel Molika Molika Stars
Brezovice, Sterpce, Kosovë
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Molika, gjendet mu në mes të terreneve të skijimit. Është i vendosur në lartësi mbidetare 1750 metra dhe i takon ... me teper
€ 33.00
cmimi me i lire per nate
Bucan Hotel, Brezovice, Albania   Hotel Bucan Bucan Stars
Brezovice, Sterpce, Kosovë
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Bucan eshte nje hotel familjar i cili gjindet ne qendren e skijimit ne Brezovic, ski lifti nga moteli eshte vetem ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Sharri Hotel, Brezovice, Albania   Hotel Sharri Sharri Stars
Gornosellë, Prevall, Prizren, Kosovë
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel 'SHARRI' , ne nje lartesi prej rreth 1.200 m (lartesi mbidetare), i cili preferohet per relaks, qe si fenomen ger ... me teper
€ 45.00
cmimi me i lire per nate
Woodland Hotel, Brezovice, Albania   Hotel Woodland Woodland Stars
Brezovice, Sterpce, Kosovë
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Woodland Hotel - Ski dhe Snowboard Qendra Brezovicë, Malet e SharritWoodland Hotel është hotel familjar, dhe gjendet 17 ... me teper
€ 114.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: