LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Shqiperi» Corovode»Hotele ne Corovode
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. ulet
 2. mesatare
 3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
 • Pamje nga corovode
 • Pamje nga corovode
 • Pamje nga corovode
Ne këtë faqe ju prezantojmë disa hotele ne Çorovode. Çorovoda është qyteti kryesor ne prefekturën e Skraparit. Lumi i Osumit kalon përmes qytetit dhe formon kanione dhe shpella te cilat janë me te lartat dhe me te gjatat ne Shqipëri. Disa arkeologe besojnë se Çorovoda mund te jete qyteti me i vjetër ne Shqipëri. Ata kane zbuluar rrënojat e disa kishave dhe te një kalaje ne Rovice e cila mund te jete me e lashte sesa kalaja e Beratit. Kanionet e Osumit janë diçka qe s’duhen humbur.
Osumi Hotel, Corovode, Albania   Hotel Osumi Osumi Stars
Qender, Corovode, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.6/5.0 (2 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Osumi është një hotel i vogël i thjeshtë familjar me nje kapacitet prej 6 dhomash. Ndodhet në sheshin kryesor të ... me teper
€ 20.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: