LISTA E HOTELEVE
HARTA E HOTELEVE
Fillimi» Shqiperi» Shkoder»Hotele ne Shkoder
RENDITJA
EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
Harta e Hoteleve
KERKIM I DETAJUAR
Intervali Cmimit
0 - 500
Yjet e Hotelit
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. ulet
 2. mesatare
 3. mire
Facilitetet
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
My status
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-19:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
Pse te perdorni
balkan-hotel.com?
 
» Ne jemi nga Ballkani
» S'ka Tarifa Shtese
» Cmimet me te Lira
» Pagese e Sigurte Online
» Vleresime Klientesh
 • Pamje nga shkoder
 • Pamje nga shkoder
 • Pamje nga shkoder
Më poshtë do gjeni një përzgjedhje të hoteleve në Shkodër nga buxhetoret tek luksozët. Shkodra shtrihet përgjatë bregut të liqenit të Shkodrës në veriperëndim të Shqipërisë. Ndodhet afërsisht 100 km nga Tirana. E ndërtuar rreth shekullit të IV p.e.s, Shkodra është një nga qytetet më të vjetra dhe më me shumë histori në Shqipëri dhe i vetmi kryeqytet i njohur ilir. Është gjithashtu rruga që të çon në Alpe. Në Shkodër mund të vizitoni: Kalanë e Rozafatit, Xhaminë e Plumbit, Katedralen Katolike, rrugën kryesore me arkitekturë italiane, Urën e Mesit, Muzeun e Marubit, Muzeun Arkeologjik etj.
Colosseo Hotel, Shkoder, Albania   Hotel Colosseo Colosseo Stars
Rr. 13 Dhjetori, Shkoder, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating3.2/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Colosseo gjendet ne qytetin e Shkodres, ne nje pedonale te rrethuar nga shtepi, bare, restorante dhe klube nate. ... me teper
€ 69.00
cmimi me i lire per nate
Kompleksi Arifi Hotel, Shkoder, Albania   Hotel Kompleksi Arifi Kompleksi Arifi Stars
Lagja Liria, Bulevardi Zogu I, Shkoder, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.8/5.0 (1 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel me nje peisazh te jashtezakonshem, te ofruar nga Liqeni i Shkodres. Pafundesi sherbimesh, sipas standarteve te mi ... me teper
€ 40.00
cmimi me i lire per nate
Grand Europa Hotel, Shkoder, Albania   Hotel Grand Europa Grand Europa Stars
Sheshi 2 Prilli, Shkoder, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.4/5.0 (2 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Grand Europa ndodhet në qendër të qytetit të Shkodrës dhe iu ofron klientëve të tij atmosferën e një hoteli moder ... me teper
€ 79.00
cmimi me i lire per nate
Kolping Hotel, Shkoder, Albania   Hotel Kolping Kolping Stars
Rr. Skenderbeg, Shkoder, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.2/5.0 (9 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hoteli ndodhet në qendër, në lagjen katolike të Shkodrës shumë afër Katedrales Katolike. Hotel Kolping eshte një dege e ... me teper
€ 25.00
cmimi me i lire per nate
Tradita Hotel, Shkoder, Albania   Hotel Tradita Tradita Stars
Rr. Edith Durham, Nr.4, Shkoder, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.2/5.0 (30 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim

Hotel Tradita është një hotel i vogël komod i zbukuruar në një mënyrë tradicionale. Në verë ju ... me teper

€ 41.00
cmimi me i lire per nate
Natyral Razma Resort Hotel, Shkoder, Albania   Hotel Natyral Razma Resort Natyral Razma Resort Stars
Razem, Shkoder, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel Rating4.0/5.0 (5 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Resort Natyral Razma gjendet ne fshatin piktoresk te Razmes, ne Shkoder, ne veri te Shqiperise. Ndertesa e hotelit esht ... me teper
€ 59.00
cmimi me i lire per nate
Gjergj Frani Hotel, Shkoder, Albania   Hotel Gjergj Frani Gjergj Frani Stars
Vermosh,Shkoder,Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Guesthouse Gjergj Frani gjendet ne hyrje te fshatit Vermosh, nje prej fshatrave me te bukur te zones. Kjo shtepi te ofr ... me teper
€ 26.00
cmimi me i lire per nate
Bicaj Hotel, Shkoder, Albania   Hotel Bicaj Bicaj Stars
L. Mar' Lula Rr. Besnik Ceka,Shkoder, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Bicaj gjendet 3 km larg Keshtjelles se Rozafes, ne qytetin e Shkodres. Mysafiret mund te provojne vaktet ne resto ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Rose Garden Hotel, Shkoder, Albania   Hotel Rose Garden Rose Garden Stars
Rr. Justin Godard, Nr. 18, Shkoder, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Boutique Rose Garden ndodhet ne pjesen historike te Shkodres, ne nje vile te bukur te restauruar prane Sheshit te ... me teper
€ 30.00
cmimi me i lire per nate
Rozafa Hotel, Shkoder, Albania   Hotel Rozafa Rozafa Stars
Rruga Teuta, Shkoder, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve Hotel RatingS'ka Vleresime
Disponueshmeria e Dhomes Kerkon Konfirmim
Hotel Rozafa ndodhet në Shkodër, 2.9 km nga kalaja Rozafa dhe 3.8 km nga Liqeni i Shkodrës. Inteneti dhe parkimi falas ... me teper
€ 37.00
cmimi me i lire per nate


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: