EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-18:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
CFARE THONE KLIENTET TANE
"We think that without your web site, we probably would not have come to Albania at all..."
Satu & John Cozens, Finland


Vizito BallkaninVizito ShqiperineVizito Bullgarine Vizito Kroacine Vizito Greqine Vizito Kosoven Vizito Maqedonine Vizito Malin e ZI Vizito Serbine
- Përse të mos mbështetni një kompani vendase?
Nëse ne ju ofrojme të njëjtat çmime për të njëjtat produkte, pse të rezervoni me kompani ndërkombëtare kur mund të kontribuoni në ekonominë vendase? Ne ndihmojme hotelet e mesme dhe te vogla te cilët tregojnë vërtet vlerat e rajonit, duke promovuar kështu dhe punësimin lokal.

- Jemi një nga pionerët e rezervimeve online në Ballkan
Ne vijmë nga një eksperiencë e suksesshme si lider për rezervimet online në Shqipëri nëpërmjet faqes www.albania-hotel.com  dhe kjo platformë synon të shumëfishojë suksesin në një shkallë më të madhe.

- Ne promovojmë Ballkanin si rajon
Ballkani është një zonë me të vërtet tërheqëse ne Evropën Juglindore që ofron një koleksion të mahnitshëm mrekullish natyrore që ia vlen t’i eksplorosh. Ne promovojmë rajonin e Ballkanit, duke iu ofruar informacion mbi kulturën dhe duke organizuar ture ne Ballkan.

- Depozitë e vogël si parapagim- pjesa tjetër paguhet në hotel

Ju mund të rezervoni hotele në të gjitha qytetet më të rëndësishme të Ballkanit, me një klikim të thjeshtë duke paguar online vetëm një depozitë të vogël për të garantuar rezervimin tuaj, duke kursyer kështu kohën dhe paratë e transfertës. Pjesën tjetër e paguani në hotel.  
 
KERKIMI NE HARTE
kliko ketu »Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: