EMER QYTETI ose HOTELI
KATEGORIA
MBERRITJA LARGIMI
DHOMA ADULT (+18) FEMIJE
 
 
SHERBIMI KLIENTIT
TEL: +355 4 2235 688
ORARI SHERBIMIT
Mon - Fri: 08:00-18:00 (CET)
Saturday: 08.00-16.00 (CET)
FAQ
SI TE REZERVONI
RRETH KROACISE
informacion i pergjithshem | lidhje te dobishme
Aktivitete Kulturore ne Kroaci
Moti ne Kroaci


Vizito KROACINE

Mireseerdhet ne faqen e Kroacise. Kjo faqe ofron perzgjedhjen me te mire te hoteleve ne Kroaci dhe vleresime te paanshme te klienteve. Mund te gjeni hotele te lira dhe hotelet me te vleresuara ne qytetet kroate si dhe informacion per atraksionet dhe turet ne Kroaci.


Kroacia është një vend mesdhetar qe bën pjese ne Evropën qendrore, dhe kufizohet me Slloveninë ne perëndim, Hungarinë ne veri, Serbinë ne lindje dhe Bosnjën dhe Hercegovinën ne jug. Kroacia ka kufi te gjate detar me Italinë nëpërmjet detit Adriatik. Sipërfaqja e përgjithshme e Kroacisë është 2,028 km. Kroacia ka një forme te pazakonte (e ngjashme me një korosan) shume e ndryshme nga te gjitha vendet e botes, e cila vjen si rezultat i pese shekujve shtrirje e perandorisë otomane, drejt Evropës qendrore ( megjithëse Kroacia nuk u pushtua kurrë nga Turqit).

HOTELI I MUAJIT NE KROACI
HOTELI ME I SHITUR NE KROACI
Hotel Croatia
Croatia hotel Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime

Iza Palaca Nr.1, 21320 Baska Voda, Kroaci
HOTELI ME I REKOMANDUAR NE KROACI
Hotel Croatia
Croatia hotel Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime

Iza Palaca Nr.1, 21320 Baska Voda, Kroaci
TURE NE KROACI
Grand Tour of Croatia
Recommended tour to Croatia The tour sightseeing of Zagreb, Croatian capital city, during which you see the fortified Upper Town...
KERKIMI NE HARTE
kliko ketu »
Hotele Biznesi ne Kroaci
Hotele Qyteti ne Kroaci
Hotele Malore ne Kroaci
Hotele Aeroporti ne Kroaci
Hotele Plazhi ne Kroaci


Na ndiqni

Albania Holidays eshte anetar i: