Croatia

 
hotel rating stars

Iza Palaca Nr.1, 21320 Baska Voda, Kroaci

Hoteli është i vendosur në qendër të Baška Voda, më pak se 100 m nga deti. Në afërsi të hotelit ndodhen ,restorante, kafene plazh, farmaci dhe supermarketet. Plazhi i bukur me guralecë për të cilen riviera Makarska është i famshëm ndodhet vetem 100m larg. Fasada e saj duke pasur karakteristika e arkitekturës origjinale dalmate, ndërsa ne brendesi është i pajisur me shkallët interesante guri dhe një kopsht. Ky hotel me katër yje kombinon arkitekturën tradicionale dhe intimitetit, me 18 dhoma në katin e parë dhe dy katet e sipërme. I 18 dhoma, 1 është një dhomë familjare (derë lidh), 3 dhoma teke, 14 dhoma dyshe me pamje të ndryshme (oborr, kopsht, mal, det, rrugë)Hotel Croatia

S'ka Vleresime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim me pagese
 • Bar
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • dhome per bagazhet
 • Ture
 • Kopsht
 • Zyre per makina me qera
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Kasaforte
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas

Reservations cancelled at least 7 days, prior to the arrival date, will be fully refunded. Cancellations less than 7 days, prior to the arrival date, will be charged 100 %.

Check-In: 15:00

Checkout: 11:00

Çmimi nuk përfshin taksen turistike , kjo taksë është 1 euro për person në ditë dhe klientet e paguajnë direkt në hotel . Mëngjesi shërbehet nga ora 7:30 deri në 10:30 në mëngjes , dhe ai është në stilin buffet. Shërbimi në dhomë është gjithashtu e mundur . Hoteli ofron makinë dhe biçikletë me qira, ekskursione, shetitje dhe informacionet tetjera në lidhje me destinacionin .